anasayfafacebooktwitter
destekhatti
8. Futbol Şöleni Sonbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası

FUTBOL ŞÖLENİ’NDE FINAL

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği organizasyonlarından olan futbol şöleninde final heyecanı . “Pamukkale’de 8. Futbol Şöleni Sonbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası'nda final grubu mac sonuclari belli oldu. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür ederiz.  

TAKIMLARIMIZIN DİKKATİNE

1-TURNUVADA YER ALAN TAKIMLAR, FİKSTÜRDE BELİRTİLEN GÜN VE SAHADA MÜSABAKA SAATİNDEN EN AZ 15 DAKİKA ÖNCE HAZIR BULUNMAK VE TAKIMDA YER ALAN OYUNCULARIN KİMLİKLERİNİ MÜSABAKA GÖREVLİLERİNE TESLİM ETMEK ZORUNDADIR. (KİMLİĞİ OLMAYAN VE GÖREVLİYE TESLİM ETMEYENLER O MÜSABAKADA OYNAYAMAZLAR)

2-MÜSABAKALAR TEK MAÇ ELEME USULÜNE GÖRE OYNANACAKTIR. MAÇLAR 25’ER DAKİKALIK 2 DEVRE HALİNDE YAPILACAKTIR. BERABERLİK HALİNDE KULLANILACAK OLAN 5’ER PENALTI SONUNCUNDA DA BERABERLİK BOZULMAZSA SERİ PENALTILARLA MAÇIN GALİBİ BELİRLENİR.

3- MÜSABAKALARDA SPORCU SAĞLIĞI İÇİN HİÇ BİR ÇEŞİT (HALI SAHA KRAMPONU DA DAHİL) KRAMPON GİYİLMEYECEKTİR. GİYDİĞİ TESPİT EDİLEN KİŞİLER STATÜDE YER ALAN HÜKMEN MAĞLUBİYET CEZASINA ÇARPTIRABİLECEKTİR.

4-TURNUVA MAÇLARINDA TFF HALI SAHA KURALLARI GEÇERLİDİR.

5-MÜSABAKALARLA İLGİLİ HER TÜRLÜ YETKİ ORGANİZASYON KOMİTESİNE AİTTİR.

6-TURNUVANIN İŞLEYİŞİ İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLER STATÜDE YER ALMAKTADIR. STATÜYE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

MÜSABAKALARIN OYNANACAĞI SAHALARIN ADRESLERI

DELİKTAŞ SAHASI

DELİKTAŞ MAHALLESİ 2010 SOK. NO:35 PAMUKKALE/DENİZLİ

ANAFARTALAR LİSESİ 

ANAFARTALAR MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BAHCESI

 

Katılım Formu

Sağlık Raporu

Veli İzin Formu

Statü