anasayfafacebooktwitter
destekhatti
2. HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI 07.11.2015

"Pamukkale'de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası"nın 2. hafta maç programı açıklandı. 9-11 ve 13 Kasım akşamları oynanacak olan maçlar 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 ve 22.00'de Kale Mahallesi ile Güzelköy Mahallesi'ndeki Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan halı sahalarda oynanacak.  

PAMUKKALE’DE 2. FUTBOL ŞÖLENİ SONBAHAR 2015

  1. HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

A GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Gölemezlispor – Akköy Çerkezspor

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Uzunpınarspor – Karakovaspor

Güzelköy Stadı Saat 20.00

Zor Şartlarspor – Kalespor

Alindaspor (BAY)

 

B GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Güzelköy Sahası Saat 21.00

Bağbaşı Gençlik – Emlak Yönetim

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Fikirtepe  United – Karahayıtspor

Kale Sahası Saat 18.00

Yeniköy City – Güzelköy Victory

Çelikspor (BAY)

 

C GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Kale Sahası Saat 19.00

Reyhanispor – Yıldızlarspor

Kale Sahası Saat 20.00

Kayıhan Gençlik  - PAÜ Böte

Genç Kramponlar (BAY)

 

D GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Kale Sahası Saat 21.00

Küçükderespor – Parsspor

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Örenspor – Kuşpınarspor

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Akhanspor – Kervansaray

Güzelpınarspor SK (BAY)

 

E GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 20.00

Cankurtaranspor – Soykaspor

Güzelköy Sahası Saat 21.00

TCK Yolspor – Yenilmezlerspor

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Karataşspor – Develi Gençlik

 

 

 

F GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası 18.00

Gözlerspor – Pamukkale FC

Kale Sahası 19.00

Zeytin City Lavinyespor – Aran Tekstil

Kale Sahası Saat 20.00

Develispor - Haytabeyspor

 

G GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası Saat 21.00

Dostspor İstiklal – Elit Şenelspor

Kale Sahası Saat 22.00

Cumhuriyet Gençlik – Yeniköyspor

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Asmalı City – Deliktaş İncispor

 

H GRUBU

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Aktepe USPAR – Mehmetcikspor

Güzelköy Sahası Saat 20.00

Pamukkale Kartal – Yörükgücü

Güzlelköy Sahası Saat 21.00

Pelitlibağ Esnaf – Tekkeköyspor

 

I GRUBU

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Yunus Emrespor – Korucukspor

Kale Sahası Saat 18.00

Hürriyetspor – Anemonspor

Kale Sahası Saat 19.00

Zümrütspor – Fatih City

 

 

 

J GRUBU

13 Kasım Cuma

Kale Sahası Saat 20.00

İncilipınar Gençlik – Bomcularspor

Kale Sahası Saat 21.00

İncilipınarspor – Pınarkent Gençlik

Kale Sahası Saat 22.00

Kayıhanspor - Kurtlucaspor

 

 

 

*Takımlar maçtan önce oyuncuların kimliklerini getirmek mecburiyetindedir.

*Sporcu sağlığı için maçlarda krampon giyilmesi yasaktır.

 

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER