PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK OLACAK

image

31-05-2024

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK OLACAK

T.C. Pamukkale Belediyesi’nde, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemelerinin son haftasına girerken 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri vezneler açık olacak.

 

Pamukkale Belediyesi tarafından, Mayıs ayının ilk haftası, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemelerinin başladığı hatırlatıldı. Vergi ödemelerinin birinci taksit süresi 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona erecek. Pamukkale Belediyesi, vatandaşlara kolaylık sağlamak adına, 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri veznelerini açık tutacak.

HAFTA İÇİ ÖDEMELER ALINMAYA DEVAM EDİYOR

Pamukkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; “Pamukkale halkının vergi dönemlerinde, sıkıntı yaşamamaları adına her türlü ödeme kolaylığı sunuyoruz. Vatandaşlarımızın Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1.taksit ödemelerini geçirmemeleri adına, 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri veznelerimiz açık olacak. Vergi mükellefi olan vatandaşlarımız için Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1.taksit ödemelerini, hafta içi mesai saatleri içinde, YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra Atatürk Caddesi’nde, Deliktaş ek hizmet binasında, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde ve Tapu Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden yapılabiliyor. Belediye veznelerinden nakit olarak ya da Paraf Karta 3 taksit ve Word Karta 2 taksit imkânıyla da ödemelerde kolaylık sağlanırken; PTT ve Halkbank Şube ve ATM’lerinden ve www.pamukkale.bel.tr web sitesi e-belediye uygulamasından mükellef sicil numarası veya T.C. numarasıyla vatandaşlarımız kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebilirler”.

HAFTA SONU VEZNELER AÇIK

Pamukkale Belediyesi’nde, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemelerinin son haftasına girerken 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri vezneler açık olacak. Açıklamada, “Vatandaşlarımız, vergi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için Pamukkale Belediyesi olarak, 25 Mayıs 2024 Cumartesi ve 26 Mayıs 2024 Pazar günleri, YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerimiz, Atatürk Caddesi, Deliktaş ve Aktepe Sosyal Tesisleri’nde bulunan veznelerimiz 09:00-17:00 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet verecek” denildi.

Haber Görselleri