anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELED─░YESPOR ENGEL TANIMIYOR 12.03.2018

Denizli’yi Bölgesel A Ligi’nde temsil eden Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Tak─▒m─▒, son 2 maç─▒ndan 2 galibiyet almay─▒ ba┼čard─▒. Mavi-beyazl─▒ tak─▒m belirledi─či Play-off hedefine ula┼čmak için galibiyet serisini devam ettirmek istiyor. 

Pamukkale Belediyesi’nin 2015 y─▒l─▒nda kurdu─ču spor kulübü olan Pamukkale Belediye Spor Kulübü’nün ilk bran┼č─▒ tekerlekli sandalye basketbol tak─▒m─▒ oldu. Kuruldu─ču y─▒ldan beri Bedensel Engelliler Federasyonu Bölgesel Basketbol A Ligi’nde yer alan Pamukkale Belediyespor, son 2 maçta 2 galibiyet almay─▒ ba┼čard─▒. Ligin 9. Haftas─▒nda konuk etti─či ─░zmir RSK tak─▒m─▒n─▒ 78-17 yenen Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Tak─▒m─▒, geçen hafta sonunu ise deplasmanda geçirdi. Bahçelievler Spor Salonu’nda ─░stanbul Engelliler Spor Kulübü ile mücadele eden mavi-beyazl─▒ tak─▒m, büyük çeki┼čmeye sahne olan maçtan 59-41’lik galibiyetle ayr─▒ld─▒. Üst üste 2 maç─▒n─▒ kazanan Pamukkale Belediyespor, puan─▒n─▒ 15’e ç─▒kard─▒ ve Play-off umutlar─▒n─▒ kalan haftalara ta┼č─▒d─▒. Ligin 11. Haftas─▒nda 18 Mart Pazar günü Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 14.00’de Bursa Engelliler Spor Kulübü’nü konuk edecek olan mavi-beyazl─▒ tak─▒m bu maç─▒ da kazanarak 3’te 3 yapmak istiyor. 

“HALKIMIZIN DESTE─×─░N─░ BEKL─░YORUZ” 

Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒ Hüseyin Gürlesin, tekerlekli sandalye basketbol tak─▒m─▒n─▒n ald─▒─č─▒ sonuçlardan dolay─▒ memnun olduklar─▒n─▒ ifade ederek, “Bu tak─▒m─▒m─▒z 3 sezondur ligde mücadele ediyor. Her geçen sezon tecrübe edindi. Son iki maçta al─▒nan 2 galibiyetle belirledi─čimiz Play-off hedefi do─črultusunda önemli ad─▒mlar at─▒lm─▒┼č oldu. Tekerlekli Sandalye Basketbol tak─▒m─▒m─▒z 18 Mart Pazar günü Bursa Bedensel Engelliler ile Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 14.00’de kar┼č─▒la┼čacak. Ben Denizlili sporseverleri tak─▒m─▒m─▒za destek olmaya davet ediyorum” dedi.


KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER