anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Ücretsiz İngilizce Konuşma Kursu

BAŞVURULARIMIZ SONA ERMİŞTİR

Pamukkale Belediyesi AB Bakanlığı tarafından  akredite edilmiş Denizli'nin tek kuruluşu olarak, Avrupa Gönüllü Hizmeti Akreditasyonu kapsamında yürütmekte olduğu ‘The Happy Guests Of Pamukkale - Pamukkale’nin Mutlu Misafirleri’ adlı proje çerçevesinde Sosyal Farkındalık Eğitimleri ve Ücretsiz İngilizce Konuşma Kursları düzenleyecektir. Projeye İspanya, Romanya ve İtalya’dan olmak üzere 12 ay boyunca her iki ayda farklı gönüllü eğitmenler gelecek ve Denizlili gençlerle İngilizce konuşma ve kültür dersleri gerçekleştirilecektir. Kurslara Denizli’de yaşayan tüm 16-25 yaş arasındaki gençler başvuru yapabilecektir. 

Bu kurslardaki amaç kişilerin mevcut yabancı dil bilgisini konuşmaya dökebilmesini teşvik etmektir. Herhangi bir dilbilgisi eğitimi veya hiçbir şekilde İngilizce bilmeyen kişiye dil öğretmek gibi bir amaç taşımamaktadır. Başvuran kişilerden bu durumu göz önüne alarak başvurmaları rica olunur. 

Başlıca Seçim Kriterleri;

Hiç İngilizce bilmeyen , herhangi bir altyapısı olmayan kişiler seçilmeyecektir. 

İngilizceyi çok iyi bilip , konuşup yazabilen kişiler seçilmeyecektir.

Belirtilen yaş aralığı dışında başvuran kişiler seçilmeyecektir.

Uygun kriterlere sahip başvuranlar arasında öncelik başvuru sırasıdır. 

Önceki dönem kurslara devam gösteren kişiler önceliklidir. Kurslarda devam esastır. 

Sorularınız ve Detaylı Bilgi Almak İçin : Pamukkale Belediyesi Ek Hizmet Binası 6. Kat Projeler Birimi 

e-posta : proje@pamukkale.bel.tr 

Telefon : 444 9 220 / 1196

3. Dönem Kurs Programı ve Gruplar

Projemiz kapsamında İngilizce Konuşma Kursları, Denizli Gençlik Merkezi ve Pamukkale Belediyesi ortaklığında gerçekleşecek olup, yukarıdaki programda belirtildiği yer ve tarihlerde gerçekleşecektir.Her grup 40 kişiden oluşacak olup, katılımcılar gruplar arasından kendilerine uygun gün olarak yalnızca 1 gruba kayıt yaptırabilecektir. Her grup haftada 2 gün ders yapacaktır. (E grubu hariç). Gruplar 40 kişiyi geçtiği takdirde ek sınıf açılmayacaktır. Katılımcılar daha sonra farklı bir gruba kaydını alamayacaktır. İdare gerekli gördüğü takdirde başvuru sayısı az olan grupları iptal edebilir. Kurslarımızda devam esastır. Yukarıdaki ders programının 2 haftasından fazlasına katılmayan kişilerin kaydı silinir ve bir sonraki kurslarımıza başvursa dahi seçilemez. Kurslara ücretsiz katılım için aşağıdaki başvuru formunu en geç 19 Nisan 2018 17:00’a kadar doldurmanız gerekmektedir. Sonuçlar en geç 20 Nisan 2018  saat 22.00’a kadar sms yoluyla ve internet sayfamız https://www.pamukkale.bel.tr/ üzerinden  sizlere bildirilecektir. 

 

Başvuru Formu İçin https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepQDlvmtArS8rwXI_SwD_bhOEHgcq1rnLAgoeU0fjoeeigLg/viewform?usp=sf_link