anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Ba┼čkan'dan

Pamukkale ─░lçemizin De─čerli Sakinleri,  

Sizlerin deste─čiyle 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri sonucunda 8 Nisan 2014 günü mazbata alip Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒ olarak göreve ba┼člad─▒m.

 Bilindi─či üzere Denizli’miz büyüksehir olduktan sonra merkezde kurulan ilçemiz Pamukkale, ilimizin 19 ilçesi arasinda en büyügüdür. Pamukkale’miz, 343 bin 290 nüfusuyla bugün birçok ilden de daha büyüktür. Çevresinde barindirdigi tarihi ve kültürel zenginliklerle gelece─če isik tutmakta, bu degerlerle sadece Türkiye’mizin degil dünyanin göz bebegi konumundadir. Bu bilinç ve duyarlilikla sizlerden aldigimiz destege ek olarak bilim ve teknolojiden faydalanarak ilçemizi gelecege tasimak istiyoruz.  

 Degerli Pamukkaleliler, seçim süreci boyunca her ne söz vermissek zaman içinde her birinin hizmet olarak sizlere sunuldu─čunu göreceksiniz. 5 yilin sonunda sizlerin huzurunuza çiktigimizda çok daha fazlas─▒n─▒n hayata geçirildigine ┼čahit olacaks─▒n─▒z. Ekibim ve ben, sizlerin bize verdigi emanete en iyi ┼čekilde sahip çikarak hizmetlerimize yön verece─čiz. Biz bu milletin hizmetkar─▒ olmak için göreve talip olduk. Ne kadar çok hizmet edersek, o kadar çok görevimizi yapmisiz demektir. Görev süremiz boyunca nas─▒l bir fazla hizmeti, aziz milletimize sunabiliriz bunu düsüncesi içinde olaca─č─▒z.  

 Pamukkale ─░lçemizin de─čerli sakinleri, makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Biz Pamukkale Belediyesi’nin ilk ba┼čkan─▒ ve yöneticisiyiz, ancak bizden sonra bu görevlerde yer alacak yöneticiler olacak. Tek amac─▒m─▒z ve gayemiz, mevcut imkanlar ölçüsünde sizlerin ihtiyaçlarina olumlu cevap vermek, sizleri memnun etmek ve nesiller boyunca gurur duyulacak eserleri ┼čehrimize kazand─▒rmakt─▒r. Gök kubbede ho┼č bir seda b─▒rakm─▒┼č olarak an─▒lmak, bizim için ┼čereflerin en yücesidir. Ba┼čka amac─▒m─▒z ve gayemiz yoktur. Bu amaca da sizlerin deste─či ve dualar─▒, bizlerin de cesaretiyle birlikte ba┼čaraca─č─▒m─▒za inan─▒yorum.

 Bu duygu ve düsüncelerle hepinizi sevgi ve sayg─▒lar─▒mla selaml─▒yor sükranlarimi sunuyorum. Allah hepimizin yar ve yard─▒mc─▒s─▒ olsun.

 

Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒

Hüseyin GÜRLES─░N