anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Pamukkale'de 2. Futbol Şöleni 5. Hafta 28.11.2015

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 5. Hafta maçların heyecan devam ediyor.

 Gruplarında ilk 2 sırayı alacak takımların ilk 4 grup dışında belirleneceği haftanın Pazartesi günkü maçları Uzunpınar ve Kale'de oynanırken, Çarşamba günü maçlarına Akhan ve Kale'deki sahalar ev sahipliği yaptı. 

30.11.2015 PAZARTESİ
GRUP SAHA SAAT TAKIMLAR SKOR
A UZUNPINAR 19:00 Uzunpınarspor Zor Şartlarspor 6-2
D UZUNPINAR 20:00 Güzelpınar SK Küçükderespor 5-16
F UZUNPINAR 21:00 Gözlerspor Develispor 7-7
B KALE 18:00 Çelikspor Bağbaşı Gençlik 2-7
B KALE 19:00 Karahayıtspor  Emlak Yönetim A.Ş. 16-8
A KALE 20:00 Karakovaspor Akköy Çerkez 2-7
B KALE 21:00 Fikirtepe United Yeniköy City 1-7
A KALE 22:00 Alindaspor Gölemezlispor 3-7
02.12.2015 ÇARŞAMBA
GRUP SAHA SAAT TAKIMLAR SKOR
-
F KALE 19:00 Aran Tekstil Haytabeyspor 0-3 (H)
G KALE 20:00 Dost İstiklalgücü  Asmalı City 6-14
C KALE 21:00 Reyhanispor Kayıhan Gençlik 8-9
D AKHAN 18:00 Kuşpınarspor Parsspor 3-0 (H)
E AKHAN 19:00 Yenilmezlerspor Develi Gençlik 3-11
C AKHAN 20:00 Yıldızlarspor Haytabey Gençlik 8-6
E AKHAN 21:00 Cankurtaranspor Karataşspor 12-0
04.12.2015 CUMA
GRUP SAHA SAAT TAKIMLAR SKOR
H AKHAN 18:00 Yörükgücü Tekkeköyspor 0-3 (H)-
J AKHAN 19:00 Pınarkent Gençlik Kurtlucaspor 3-0 (H)
I AKHAN 20:00 Anemonspor Fatih City 0-3 (H)
H AKHAN 21:00 Aktepe Uspar Pelitlibağ Esnaf 0-3 (H)
G KALE 19:00 Cumhuriyet Genç. Elit Şenelspor 3-0 (H)
J KALE 20:00 İncilipınarspor Bomcularspor 8-2
I KALE 21:00 Yunus Emre Zümrütspor 2-11

A GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Akköy Çerkezspor      4             4             0             0             28           9             12           19

2-Uzunpınarspor             4             3             1             0             24           14           10           10

3-Zor Şartlarspor             5             3             0             2             27           22           9             5

4-Karakovaspor              5             2             1             2             15           18           7             -3

5- Gölemezlispor            4             2             0             2             17           14           6             3

6-Alindaspor                     4             0             0             4             12           26           0             -14

7-Kalespor                         4             0             0             4             11           31           0             -20

 

B GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Yeniköy City                  5             5             0             0             55           17           15           38

2-Bağbaşı Gençlik           4             3             1             0             29           15           10           14

3-Fikirtepe United         4             2             1             1             26           24           7             2

4-Karahayıtspor               5             2             0             3             36           41           6             -5

5-Güzelköy Victory        4             1             1             2             26           37           4             -11

6-Çelikspor                        4             0             1             3             19           30           1             -11

7- Emlak Yönetim A.Ş.  4             0             0             4             24           51           0             -27

               

C GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Kayıhan Gençlik           4             4             0             0             26           6             12           20

2-Yıldızlarspor                  4             3             0             1             16           11           9             5

3-Haytabey Gençlik       4             2             0             2             16           21           6             -5

4-Reyhanispor                 4             1             1             2             28           28           4             0

5-PAÜ Böte                        4             1             1             2             14           19           4             -5

6-Genç Kramponlar        3             0             0             3             0             9             0             -9

7- Atalar Gençlik*           3             0             0             3             0             9             0             -9

 

               

D GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Küçükderespor            4             4             0             0             43           13           12           30

2-Örenspor                        4             3             1             0             25           10           10           15

3-Kuşpınarspor                5             3             1             1             16           10           10           6

4-Kervansarayspor         4             2             0             2             20           16           6             4

5-Güzelpınarspor            4             1             0             3             12           32           3             -20

6-Akhanspor                     5             0             1             4             5             17           1             -12

7-Parsspor                         4             0             1             3             10           31           1             -21

*Akhanspor ligden çekildi.

 

E GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Cankurtaranspor         5             5             0             0             41           13           15           28

2-Develi Gençlik             5             4             0             1             37           12           12           25

3-Yenilmezlerspor         5             2             1             2             22           25           7             -3

4-Soykaspor                      5             2             0             3             19           18           6             1

5-Karataşspor                   5             1             0             4             7             42           3             -35

6-TCK Yolspor                   5             0             1             4             17           33           1             -16

 

F GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Gözlerspor                     5             3             2             0             34           22           11           12

2-Develispor                     5             3             1             1             34           23           10           11

3-Pamukkale FC              5             3             1             1             27           18           10           9

4-Aran Tekstil                   5             2             0             3             34           19           6             15

5-Haytabeyspor               5             2             0             3             18           33           6             -15

6-Zeytin Cit L.                   5             0             0             5             4             36           0             -32

*Zeytin City Lavinyespor ligden ihraç edildi.

 

G GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Asmalı City                    5             4             0             1             55           28           12           27

2-Dost İstiklalgücü         5             4             0             1             39           27           12           12

3-Cumhuriyet Gençlik  5             4             0             1             46           33           12           13

4-Yeniköyspor                  5             2             0             3             24           32           6             -8

5-Elit Şenelspor                              5             1             0             4             20           31           3             -11

6-Deliktaş İncispor         5             0             0             5             9             34           0             -25

*Deliktaş İncispor ligden ihraç edildi.

 

H GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Mehmetcikspor           5             5             0             0             28           13           15           15

2-Tekkeköyspor             5             4             0             1             35           14           12           21

3- Yörükgücü                     5             2             0             3             21           17           6             4

4- Aktepe Uspar              5             2             0             3             17           23           6             -6

5-Pelitlibağ Esnaf           5             2             0             3             10           22           6             -12

6-Pamukkale Kartal       5             0             0             5             13           35           0             -22

*Pamukkale Kartal ligden çekildi.

 

I GRUBU

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Fatih City                        5             5             0             0             36           16           15           20

2-Zümrütspor                   5             4             0             1             37           25           12           12

3-Yunus Emrespor          5             3             0             2             30           41           9             -11

4-Korucukspor                 5             2             0             3             22           26           6             -4

5-Hürriyetspor                 5             1             0             4             20           18           3             2

6-Anemonspor                5             0             0             5             16           35           0             -19

*Hürriyetspor ligden çekildi.

 

J GRUBU

TAKIMLAR                     O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Pınarkent Gençlik       5             4             1             0             34           8             13           26

2-İncilipınarspor              5             4             1             0             23           9             13           14

3-Bomcularspor               5             3             0             2             17           15           9             2

4-Kayıhanspor                  5             2             0             3             12           19           6             -7

5-Kurtlucaspor                 5             1             0             4             10           18           3             -8

6-İncilipınar Gençlik      5             0             0             5             0             27           0             -27

*İncilipınar Gençlik takımı ligden ihraç edildi.

ÖNEMLİ UYARI; SPORCULARIN DİKKATİNE....

*Takımlar maçtan önce oyuncuların kimliklerini getirmek mecburiyetindedir.

*Sporcu sağlığı için maçlarda krampon giyilmesi yasaktır.

Başvuru Evrakları : 

Katılım Formu

Sağlık Bilgi Formu

Turnuva Statüsü

Veli İzni Formu

1. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız

2. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız

3. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız

4. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER