anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE SPOR OYUNLARI'NDA KARATE BRANŞINDA DERECEYE GİRENLER BELİRLENDİ 28.10.2017

Pamukkale Spor Oyunları’nın karate branşındaki müsabakaları devam ediyor. Ülke genelinden 210 sporcunun katıldığı müsabakalarda heyecan had safhaya çıktı. Turnuvada dereceye giren sporculara ödülleri Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından verildi.

Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen Pamukkale Spor Oyunları’nda heyecan yaşanan branşlardan biri de karate oldu. Rıchmond Otel’de düzenlenen karate müsabakalarına ülke genlinden kata ve kumite dallarında, ümitler, gençler ve büyükler kategorilerinde toplam 210 sporcu katıldı. Büyük heyecanın yaşandığı müsabakalarda ilk tamamlanan Ümit Bayanlar kata müsabakaları oldu. 2002-2003 bayanlar kategorisinde Denizli’den Damla Turemen birinci olurken, İzmir’den Menekşe Vardar ikinci, Ankara’dan Ayşem Aleyna Ustaoğlu üçüncü ve İstanbul’dan Fatma Zehra Karauytu da dördüncü oldu. 2002-2003 ümit erkekler kata kategorisinde ise İzmir’den Mevlüt Enes Karaaslan brinci olurken, Ankara’dan Görkem Aslan ikinci, Denizli’den Furkan Kara üçüncü ve Konya’dan Enes Sad Basbadem de dördüncü olmayı başardı. 2000-2001 doğumlu genç erkekler kata Denizli’den Mete Kaplan şampiyon olurken, yine ilimizden Ahmet Kocakarın ikinci, Ankara’dan Ramazan Yorgancı üçüncü ve Antalya’dan Tayfun Ay ise dördüncü olmayı başardı.  2000-2001 genç bayanlar katada Konya’dan Arzu Firdevs birinciliği kazanırken, İstanbul’dan Melike Kırmızı ikinci, Denizli’den Yeliz Ongun üçüncü ve yine Denizli’den Ümit Gültuğ Agar da dördüncü oldu. 1999 ve altı büyük bayanlarda İzmir’den  Cahide Nur Duman şampiyonluğu elde ederken, Denizlili sporculardan Şerife Nur Aralı ikinci, Aleyna Orhan üçüncü ve Hacer Taştekin ise dördüncü oldu. 1999 altı büyük erkeklerde ise mutlu sona Denizli’den İslam Güngör birinci olarak ulaşırken, Ankara’dan Güney Başkan ikinci, İzmir’den Mehmet Türk üçüncü ve Denizli’den Mustafa Taştekin de dördüncülüğü kazandı. 45 kilogram erkeklerde Yusuf Cemal Şahin birinci olurken, Yasin Soğancı ikinci, Mehmet Ali Esbağ üçüncü ve Ömer Faruk Bursalı da dördüncü oldu. Dereceye giren tüm sporcular Denizli’yi temsil eden isimler oldu. Ümit Erkekler 52 kilogram kategorisinin şampiyonluğunu Denizli’den Doğukan Erdem, ikinciliğini Denizli’den Şahin Karakuş, üçüncülüğü İstanbul’dan Ahmet Emin Akıllıoğlu ve dördüncülğüğü de Denizli’den Mikail İldiz kazandı.  54 kilogram bayanlar kategorisinde Şerife Yasemin şampiyon olurken, Sevgi Gökdağ ikinci, Buket Çiçekbilek üçüncü ve Nidanur Ünal da dördüncülüğü kazandı.  54+ bayanlarda ise Esra Çiçek birinci olurken, nesibe Gül Baki ikinci, Selma Özdemir üçüncü ve Büşranur Teker de dördüncü oldu. 57 kilogram erkekler kategorisinde Mustafa Çidem birinciliği ele ederken, ikinciliği Yalçın Deniz, üçüncülüğü Fevzi Çoban ve dördüncülüğü de Erdem Akçay kazandı. 63 kilogram erkeklerde Mustafa Tosun birincili olurken, Mehmet Talha Avcu ikinci, Muhammet Baran Aydın üçüncü ve Berat Güner de dördüncülüğü kazanmanın mutluluğunu yaşadı. 68 kilogram genç erkeklerde de Hasan Semih Karışık birinci, Ahmet Erki ikinci, Alper Ortatepeli de üçüncü oldu. 70 kilogram erkeklerde ise Ahmet Musa Başbadem birinci, Ahmet karakuş ikinci, Samet Kuşçu üçüncü ve Ramazan haytan da dördüncü olmayı başardı. 70 kilogram ümit erkekler kategorisi birincisi Furkan Kara olurken, Furkan Keskiner ikinci, Mehmet  Eren Tarhan üçüncü ve Kemal Tekin de dördüncü oldu. Pamukkale Spor Oyunları’nda karate branşında  dereceye giren sporculara ödülleri Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından verildi. 

 

KARATE TURNUVASI SONUÇLARI

ERKEKLER

2002-2003 ÜMİT ERKEK KATA                      

1 MEVLÜT ENES KARAASLAN-İZMİR

2 GÖRKEM ASLAN-ANKARA

3 FURKAN KARA-DENİZLİ

3 ENES SAD BEŞBADEM-KONYA

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK KATA                     

1 İSLAM GÜNGÖR-DENİZLİ

2 GÜNEY BALIKAN-ANKARA

3 MEHMET TÜRK-İZMİR

3 MUSTAFA TAŞTEKİN-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT ERKEK 52 KG                     

1 DOĞUKAN ERDEM-DENİZLİ

2 ŞAHİN KARAKUŞ-DENİZLİ

3 AHMET EMİN AKILLIOĞLU-İSTANBUL

3 MİKAİL ILDIZ-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT ERKEK 63 KG                     

1 MUSTAFA TOSUN-KONYA

2 MEHMET TALHA AVCU-İZMİR

3 MUHAMMED BARAN AYDIN-İZMİR

3 BERAT GÜNERİ-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT ERKEK +70 KG                   

1 FURKAN KARA-DENİZLİ

2 FURKAN KESKINER-DENİZLİ

3 MEHMET EREN TARHAN-KONYA

3 KEMAL TEKİN-DENİZLİ

2000-2001 GENÇ ERKEK 61 KG                    

1 SAMED KAYMAZ-DENİZLİ

2 ENGİN ÇAĞLAR MURTEZAOĞLU-DENİZLİ

3 AHMET KOCAKARIN-DENİZLİ

3 TAYFUN AY-ANTALYA

2000-2001 GENÇ ERKEK 76 KG                    

1 ……………………………………  …………………

2 ……………………………………  …………………

3 ……………………………………  …………………

3 ……………………………………  …………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK  60 KG                   

1 EKREM AYKANAT-DENİZLİ

2 CÜNEYT ŞAHİN-ANTALYA

3 OKTAY BURAK ÖĞÜT-DENİZLİ

3 …………………………………………..          ……………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK  75 KG                   

1 ASLAN DÖLDÖŞ-DENİZLİ

2 MUSTAFA TAŞTEKİN-DENİZLİ

3 BİLAL SİS*İZMİR

3 ……………………………………  ………………..

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK +84 KG                  

1 MUHAMMED KAYA-ANTALYA

2 İLHAN MURAT BALKAN-İZMİR

3 MERT İMRAN KOÇ-ISPARTA

3 MEVLÜT GÜNER-DENİZLİ

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK AÇIK 2 GRUP                     

1 İLHAN MURAT BİLKAN-İZMİR

2 EMRECAN TERCAN-İZMİR

3 MUSTAFA ÇALKIN-DENİZLİ

3 BİLAL SİS-İZMİR

2000-2001 GENÇ ERKEK KATA                     

1 METE KAPTAN-DENİZLİ

2 AHMET KOCAKARIN-DENİZLİ

3 RAMAZAN YORGANCI-ANKARA

3 TAYFUN AY-ANTALYA

2002-2003 ÜMİT ERKEK 45 KG                     

1 YUSUF CEMAL ŞAHİN-DENİZLİ

2 YASİN SOĞANCI-DENİZLİ

3 MEHMET ALİ EŞBAH-DENİZLİ

3 SERDAR HAN-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT ERKEK 57 KG                     

1 MUSTAFA ÇIDAM-DENİZLİ

2 YALÇIN DENİZ-DENİZLİ

3 FEVZİ ÇOBAN-DENİZLİ

3 ERDEM AKAY-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT ERKEK 70 KG                     

1 AHMET MUSAB BEŞBADEM-KONYA

2 AHMET KARAKUŞ-DENİZLİ

3 SAMET KUŞÇU-DENİZLİ

3 RAMAZAN HAYTAN-DENİZLİ

2000-2001 GENÇ ERKEK 55 KG                     

1 MEHMET KAPTAN-DENİZLİ

2 ERDEM BERAT YANIK-İZMİR

3 …………………………………………            ………………..

3 …………………………………………            ………………..

2000-2001 GENÇ ERKEK 68 KG                    

1 HASAN SEMIH KAZIKOĞLU-ANTALYA

2 AHMET ERKEN-İSTANBUL

3 MURAT GÜNEY-İZMİR

3 ALPER ORTATEPELİ-DENİZLİ

2000-2001 GENÇ ERKEK +76 KG                  

1 KEREM KAYA-DENİZLİ

2 AHMET SELÇUK KAMAK-DENİZLİ

3 KENAN KILIÇ-DENİZLİ

3 ……………………………………. …………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK  67 KG                   

1 İSLAM GÜNGÖR-DENİZLİ

2 TANER YILMAZ-İZMİR

3 ALİ GÜNERİ-DENİZLİ

3 KORAY DAŞ-İZMİR

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK  84 KG                   

1 MUSTAFA ÇALKIN-DENİZLİ

2 İLKER KAYA-DENİZLİ

3 MUHAMMET BİLAL İĞDI-BURSA

3 …………………………………………..          ………………..

1999 VE ALTI BÜYÜKLER ERKEK AÇIK 1 GRUP                     

1 TANER YILMAZ-İZMİR

2 CÜNEYT ŞAHİN-ANTALYA

3 EYÜP FURKAN KILINÇ-İZMİR

3 KORAY DAŞ-İZMİR          

 

 

 

BAYANLAR

2002-2003 ÜMİT BAYAN KATA                     

1 DAMLASU TÜREMEN-DENİZLİ

2 MENEKŞE VARDAR-İZMİR

3 AYŞEM ALEYNA USTAOĞLU            -ANKARA

3 FATMA ZEHRA KARAAYTU-İSTANBUL

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN KATA                    

1 CAHİDE NUR DUMAN-İZMİR

2 ŞERİFE NUR ARALI-DENİZLİ

3 ALEYNA ORHAN-DENİZLİ

3 HACER TAŞTEKİN-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT BAYAN 47  KG                   

1 MENEKŞE VARDAR-İZMİR

2 TUĞÇE ZENGİN-ISPARTA

3 HÜSNİYE ADAM-DENİZLİ

3 BEYZA NUR APAK-KONYA

2002-2003 ÜMİT BAYAN +54 KG                  

1 ESRA ÇİÇEK-KONYA

2 NEZİHE GÜL BALCI-İSTANBUL

3 SELMA ÖZDEMİR-DENİZLİ

3 BÜŞRANUR TEBER-DENİZLİ

2000-2001 GENÇ BAYAN 53 KG                   

1 SERRA GÜLSÜM DURMUŞ-ANTALYA

2 NESİME BALCI-İSTANBUL

3 ……………………………………….. …………..

3 ……………………………………….. …………..

2000-2001 GENÇ BAYAN +59 KG                 

1 AYSEL EFE-DENİZLİ

2 GONCAGÜL KÖSE-DENİZLİ

3 NEŞE ÇABAK-DENİZLİ

3 RABİA YILDIRIM-DENİZLİ

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN  55 KG                  

1 DİLARA SİS-İZMİR

2 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN  68 KG                  

1 FAZİLET SOLAK-DENİZLİ

2 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN AÇIK 1 GRUP                    

1 SERRA GÜLSÜM DURMUŞ-ANTALYA

2 FİGEN YILDIRIM-ISPARTA

3 AYŞE UYANIK-İZMİR

3 DİLARA SİS-İZMİR

2000-2001 GENÇ BAYAN KATA                    

1 ARZU FİRDEVS KOÇ-KONYA

2 MELİKE KIRMIZI-İSTANBUL

3 YELİZ ONGÜN-DENİZLİ

3 ÜMİT GÜLTUĞ AĞAR-DENİZLİ

2002-2003 ÜMİT BAYAN 42 KG                    

1 TUĞÇE HANIM AYKAN-DENİZLİ

2 CEMRE YILDIRIM-DENİZLİ

3 …………………………………………………    ………………..

3 ………………………………………………..    ………………..

2002-2003 ÜMİT BAYAN 54 KG                    

1 ŞERİFE YASEMİN MALGAÇ-KONYA

2 SEVGİ GÖLDAĞ-İZMİR

3 BUKET ÇİÇEKBİLEK-DENİZLİ

3 NİDANUR ÜNAL-KONYA

2000-2001 GENÇ BAYAN 48 KG                   

1 SERAP BAL-İSTANBUL

2 YELİZ ONGÜN-DENİZLİ

3 AYSENUR KARADENİZ-İSTANBUL

3 …………………………………………..          …………….

2000-2001 GENÇ BAYAN 59 KG                   

1 İREMNUR ESER-ANTALYA

2 GÜLSÜM NUR TÜRKER-DENİZLİ

3 KEZİBAN DEMİRALAN-DENİZLİ

3 ………………………………………….           …………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN  50 KG                  

1 FİGEN YILDIRIM-ISPARTA

2 ŞERİFE NUR ARALI-DENİZLİ

3 AYŞE UYANIK-İZMİR

3 ……………………………….       ………………….

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN 61 KG                   

1 ÇİMEN ÇETİN-İZMİR

2 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

3 …………………………………………            ……………………

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN  +68 KG                

1 REIHANEH TAKIHTINIA-DENİZLİ

2 ZEYNEP KAMAK-DENİZLİ

3 ………………………………        ……………….

3 ………………………………        ……………….

1999 VE ALTI BÜYÜKLER BAYAN AÇIK 2 GRUP                    

1 REIHANEH TAKIHTINIA-DENİZLİ

2 ÇİMEN ÇETİN-İZMİR

3 İREMNUR ESER-ANTALYA

3 ZEYNEP KAMAK-DENİZLİ                                            

 

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER