anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN PAMUKKALE'DEN 'EVET' İSTEDİ   11.04.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni Pamukkale ilçesinde yaşayan vatandaşlara anlatmak için ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Gürlesin, Pamukkale Mahallesi’nde yaptığı konuşmada “Sandıkta ne çıkarsa başımızın üstünde yeri var. Ancak biz ülkenin ayağındaki prangalardan kurtulması için sizlerin evet demesini bekliyoruz” dedi.

Hafta sonunda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gürlesin, ilçeye adını veren Pamukkale mahallesinde halkla buluştu. Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan Anayasa Değişikliği Paketi’ne ‘neden evet’ denmesi gerektiğini ve halk oylamasına sunulacak olan 18 maddeyi vatandaşa ayrıntısıyla tek tek anlatan Gürlesin’i vatandaşlar büyük ilgiyle karşıladı. Başkan Gürlesin’i etkinlikte Başkan Yardımcısı Adnan Kaya, Pamukkale Belediyesi Meclis Üyesi Alpaslan Albay ile Ak Parti il ve ilçe yöneticileri yalnız bırakmadı. 

“PRANGALARDAN KURTULACAĞIZ”

“Biz samimiyiz. İnsanlara saygı duyuyoruz” diye konuşan Başkan Gürlesin,  “Referandumda nelerin değiştiğini halkımıza açıkça anlatıyoruz. Türkiye’ni ayağındaki prangayla koşması isteniyor. Bu referandum ile o prangadan kurtularak Türkiye’yi çok daha iyi noktalara getirmek için sizlerin evet demesi gerekiyor. Eğer evet çıkarsa ki biz bundan eminiz, Türkiye büyüyecek, Denizli büyüyecek Pamukkale büyüyecek. İş imkanı daha da artacak. Ülkenin geleceği daha da iyi olacak. Biz insanımızı seviyoruz. Biz insanımızı bilgilendirerek onu bilgiyle donatmak zorundayız. Bilgilendikten sonra ama evet ama hayır vermek onun özgür iradesine bağlıdır. Biz 16 Nisan akşamında hep birlikte sevinmek istiyoruz” diye konuştu. Başkan Gürlesin, Pamukkaleli vatandaşların merak ettiği soruları da içtenlikle cevapladı.

“VATAN İÇİN EVET DİYECEĞİZ”

Pamukkale Mahallesi sakinleri de Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in mahalleye gelmesinden dolayı memnundu. Çiftçilik yapan Ömer Akdağ, Başkan Gürlesin’in hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek, “Bizler hem Pamukkale Belediyesi’nden hem de başkanı Hüseyin Gürlesin’den memnunuz. 16 Nisan’da Türkiye için evet diyeceğim” dedi. Ev hanımı olan Yeter Güney ise Türkiye’nin ve çocuklarının geleceği için evet diyeceğini belirterek, “Referandumda herkes evet desin. Türkiye için, bayrak için, millet için ve vatan için evet” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER