anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ ÇERKEZ MAHALLESİ?NDE YENİ YOLLAR AÇIYOR 16.02.2017

Pamukkale Belediyesi, üst yapı çalışmalarına hız verdi. İlçenin her bölgesinde çalışmalarını sürdüren Pamukkale Belediyesi, daha önce ilçe olan Akköy’e bağlı Çerkez Mahallesi’nde yeni açtığı yolları kilit taşları ile kapladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İmarda yol olan yerleri açarak halkımıza yakışır hale getirmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Pamukkale Belediyesi,  şehir merkezinden en uç noktaya kadar üst yapı yatırımlarına ara vermeden  devam ediyor. Bahar mevsiminin yaklaşmasıyla ilçeyi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için üst yapı çalışmalarını hızlandıran Pamukkale Belediyesi Fen İşleri ekipleri, daha önce ilçe olan Akköy’deki  Çerkez Mahallesi’nde önemli çalışmalara imza attı. Mahallenin imarında yol olarak görülen bölgeler açılarak, parke taşlarıyla kaplandı. Mahallenin daha iyi bir hale gelmesi için yapılan çalışmalarla birçok noktada yeni yollar açıldı. Mahalle sınırları içinde yaklaşık 50 bin metrekarelik parke ve kaldırım taşı döşemesi yapıldı. Çerkez Mahallesi’ne yapılan yatırım  1 milyon 250 bin liraya ulaştı.

“HER BÖLGEDE ÇALIŞIYORUZ”

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyenin üst yapı çalışmalarında ilçe genelinde ciddi yatırımlar yaptığını belirtti. “Pamukkale Belediyesi olarak her mahallemize hizmet götürmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale ilçesinin her noktasının üst yapısıyla, parkıyla, çevre düzenlemeleriyle modern bir yapıya kavuşması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Daha önce ilçe olan Akköy’deki 8 mahallemizde üst yapı çalışmalarımız sürüyor. İmar planında yol olan yerler açılarak parke taşlarıyla döşenip halkımızın kullanımına açıldı. Biz Akköy bölgesindeki mahallelerimizi Pamukkale ve Karahayıt gibi turizm bölgesi içinde düşünüyoruz. Daha iyi bir Pamukkale, Karahayıt ve Akköy’ü ortaya çıkarmak için üst yapı çalışmalarımız buralarda devam edecek. Amacımız ilçe genelindeki çalışmalarımızla Pamukkale’yi daha iyi hale getirmek. Bunun için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor” dedi.

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER