anasayfafacebooktwitter
destekhatti
İŞTE 3. HAFTA PROGRAMI 14.11.2015

PAMUKKALE’DE 2. FUTBOL ŞÖLENİ 2015 HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

A GRUBU

16.11.2015

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Alindaspor - Uzunpınarspor       KARAHAYIT       20.00

Kalespor - Gölemezlispor            KARAHAYIT       18.00

Karakovaspor - Zor Şartlarspor  KARAHAYIT        22.00

Akköy Çerkez (BAY)                       

 

B GRUBU

16.11.2015         

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Çelikspor - Fikirtepe United       KARAHAYIT       21.00

Güzelköy Victory - Bağbaşı Gnç.               KARAHAYIT       19.00

Karahayıtspor - Yeniköy City      DEVELİ                19.00

Emlak Yönetim (BAY)                    

 

C GRUBU

16.11.2015

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Genç Kramponlar- Reyhanispor               DEVELİ                22.00

Yıldızlarspor-Kayıhan Gençlik     DEVELİ                 18.00

Haytabey Gençlik (BAY)                               

 

D GRUBU

16.11.2015

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Güzelpınar - Örenspor                  DEVELİ                21.00

Kervansaray -Küçükderespor    DEVELİ                20.00

18.11.2015

Kuşpınarspor- Akhanspor           KARAHAYIT        22.00

Parsspor (BAY)

 

E GRUBU

18.11.2015

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Cankurtaranspor- TCK Yol Spor KARAHAYIT       18.00

Soykarspor - Develi Gençlikspor              KARAHAYIT       19.00

Yenilmezlerspor - Karataşspor  DEVELİ                 20.00

 

F GRUBU

18.11.2015                        

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Gözlerspor - Zeytincity Lavinye KARAHAYIT       21.00

Pamukkale FC- Haytabeyspor   DEVELİ                 22.00

Aran Tekstil- Develispor                              KARAHAYIT       20.00

 

G GRUBU

18.11.2015

TAKIMLAR                                         SAHA                    SAAT

Dostspor İstiklal-Cumhuriyet G.               DEVELİ                18.00

Elit Şenelspor - Deliktaş İnci        DEVELİ                 19.00

Yeniköyspor- Asmalı City             DEVELİ                 21.00

 

 

H GRUBU

20.11.2015

TAKIMLAR                                                         SAHA                    SAAT

Aktepe Uspar- Pamukkale Kartal              KARAHAYIT       21.00

Mehmetçikspor-Tekkeköyspor                                KARAHAYIT       20.00

Yörükgücüspor - Pelitlibağ Esnaf              KARAHAYIT       19.00

 

 

I GRUBU

20.11.2015

TAKIMLAR                                                         SAHA                    SAAT

Yunus Emrespor - Hürriyetspor                KARAHAYIT        18.00

Korucukspor - Fatih City                               DEVELİ                  21.00

Anemonspor - Zümrütspor                        DEVELİ                  20.00

 

J GRUBU

20.11.2015

TAKIMLAR                                                         SAHA                    SAAT

Bomcularspor- Kurtlucaspor                     DEVELİ                  19.00

Pınarkent Gençlik- Kayıhanspor                              DEVELİ                  18.00

 

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER