anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE 2. HAFTAYA GOLLÜ AÇILIŞ 10.11.2015

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni’nde heyecan 2. Hafta maçlarıyla devam ediyor. A, B, C ve D Grubu’nda yapılan 9 maçta takımlar toplam  116 gole imza attı.  Kale ve Güzelköy sahalarındaki maçlarda büyük heyecan yaşanıyor. Pamukkale Belediyesi’nin ikincisini düzenlediği “Pamukkale’de Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda heyecan devam ediyor. 64 takımın 10 ayrı grupta mücadele ettiği turnuvanın 2. Hafta maçları Kale ve Güzelköy mahallerinde Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan halı sahalarda yapılan maçlarla başladı.  A Grubu’nda Akköy Çerkezspor takımı Gölemezlispor’u 5-2 yenerek 6 puanla adını zirveye yazdırdı. B Grubu’nda Güzelköy Victory takımını 18-4 yenen Yeniköy City ile Karahayıtspor’u 9-6 yenen Fikirtepe United takımları 2’de 2 yaparak zirveyi paylaştı. C Grubu’nda ise PAÜ Böte takımı 7-2 yenen Kayıhan Gençlikspor ile Reyhanispor’u 10-8 yenen Yıldızlarspor takımı 6’şar puanla ilk iki sırayı aldı. D Grubu’nda ise ilk haftayı bay takım olarak geçiren Küçükderespor Parsspor’u 13-1 yenerek averajla liderlik koltuğunun sahibi oldu. Yapılan 9 maçta takımlar 116 gole imza atarken, maç başına düşen gol sayısı 12.8 oldu.  11 Kasım Çarşamba günü de D, E, F ve G gruplarında heyecan devam edecek.  “Pamukkale’de Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın ikinci haftasında alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumu ve 11 Kasım Çarşamba gününün maç programı şöyle.

 

 

 

A GRUBU

Gölemezlispor 2 – Akköy Çerkezspor 5

Uzunpınarspor 4 – Karakovaspor 4

Zor Şartlarspor 5 – Kalespor 3

Alindaspor (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P             AV.

1-Akköy Çerkezspor      2             2             0             0             11           7             6             4

2-Uzunpınarspor             2             1             1             0             13           10           4             3

3-Karakovaspor                               2             1             1             0             7             6             4             1

4-Zor Şartlarspor             2             1             0             1             10           9             3             1

5-Alindaspor                     1             0             0             1             2             3             0             -1

6- Gölemezlispor             1             0             0             1             2             5             0             -3

7-Kalespor                         2             0             0             2             9             14           0             -5

 

 

 

B GRUBU

Bağbaşı Gençlik 10 – Emlak Yönetim 5

Fikirtepe  United 9 – Karahayıtspor 6

Yeniköy City 18 – Güzelköy Victory 4

Çelikspor (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P             AV.

1-Yeniköy City                  2             2             0             0             29           9             6             20

2-Fikirtepe United          2             2             0             0             19           11           6             8

3-Bağbaşı Gençlik            1             1             0             0             10           5             3             5

4-Karahayıtspor               2             1             0             1             13           15           3             -2

5-Çelikspor                        1             0             0             1             6             7             0             -1

6- Emlak Yönetim A.Ş.   2             0             0             2             10           21           0             -11

7-Güzelköy Victory         2             0             0             2             9             28           0             -19

                              

C GRUBU

Reyhanispor 8 – Yıldızlarspor 10

Kayıhan Gençlik  7 - PAÜ Böte 2

Atalar Gençlik 0 - Haytabey Gençlik 3  (H)

Genç Kramponlar (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P             AV.

1-Kayıhan Gençlik           2             2             0             0             20           6             6             14

2-Yıldızlarspor                   2             2             0             0             13           8             6             5

3-Haytabey Gençlik        2             1             0             1             7             13           3             -6

4-Reyhanispor                  2             0             1             1             17           19           1             -2

5-PAÜ Böte                       2             0             1             1             11           16           1             -5

6-Genç Kramponlar        1             0             0             1             0             3             0             -3

7- Atalar Gençlik*           1             0             0             1             0             3             0             -3

*Atalar Gençlikspor ligden ihraç edildi.

 

 

D GRUBU

Küçükderespor 13 – Parsspor 1

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Örenspor – Kuşpınarspor

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Akhanspor – Kervansaray

Güzelpınarspor SK (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P             AV.

1-Küçükderespor            1             1             0             0             13           1             3             12

2-Kuşpınarspor                1             1             0             0             3             0             3             3

3-Örenspor                        1             1             0             0             4             3             3             1

4-Akhanspor                     1             0             1             0             5             5             1             0

5-Parsspor                         2             0             1             1             6             18           1             -12

6-Kervansarayspor         1             0             0             1             3             4             0             -1

7-Güzelpınarspor            1             0             0             1             0             3             0             -3

 

 

E GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 20.00

Cankurtaranspor – Soykaspor

Güzelköy Sahası Saat 21.00

TCK Yolspor – Yenilmezlerspor

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Karataşspor – Develi Gençlik

 

 

 

F GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası 18.00

Gözlerspor – Pamukkale FC

Kale Sahası 19.00

Zeytin City Lavinyespor – Aran Tekstil

Kale Sahası Saat 20.00

Develispor - Haytabeyspor

 

G GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası Saat 21.00

Dostspor İstiklal – Elit Şenelspor

Kale Sahası Saat 22.00

Cumhuriyet Gençlik – Yeniköyspor

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER