anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Başkan'dan

Pamukkale İlçemizin Değerli Sakinleri,  

Sizlerin desteğiyle 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri sonucunda 8 Nisan 2014 günü mazbata alip Pamukkale Belediye Başkanı olarak göreve başladım.

 Bilindiği üzere Denizli’miz büyüksehir olduktan sonra merkezde kurulan ilçemiz Pamukkale, ilimizin 19 ilçesi arasinda en büyügüdür. Pamukkale’miz, 320.142 nüfusuyla bugün birçok ilden de daha büyüktür. Çevresinde barindirdigi tarihi ve kültürel zenginliklerle geleceğe isik tutmakta, bu degerlerle sadece Türkiye’mizin degil dünyanin göz bebegi konumundadir. Bu bilinç ve duyarlilikla sizlerden aldigimiz destege ek olarak bilim ve teknolojiden faydalanarak ilçemizi gelecege tasimak istiyoruz.  

 Degerli Pamukkaleliler, seçim süreci boyunca her ne söz vermissek zaman içinde her birinin hizmet olarak sizlere sunulduğunu göreceksiniz. 5 yilin sonunda sizlerin huzurunuza çiktigimizda çok daha fazlasının hayata geçirildigine şahit olacaksınız. Ekibim ve ben, sizlerin bize verdigi emanete en iyi şekilde sahip çikarak hizmetlerimize yön vereceğiz. Biz bu milletin hizmetkarı olmak için göreve talip olduk. Ne kadar çok hizmet edersek, o kadar çok görevimizi yapmisiz demektir. Görev süremiz boyunca nasıl bir fazla hizmeti, aziz milletimize sunabiliriz bunu düsüncesi içinde olacağız.  

 Pamukkale İlçemizin değerli sakinleri, makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Biz Pamukkale Belediyesi’nin ilk başkanı ve yöneticisiyiz, ancak bizden sonra bu görevlerde yer alacak yöneticiler olacak. Tek amacımız ve gayemiz, mevcut imkanlar ölçüsünde sizlerin ihtiyaçlarina olumlu cevap vermek, sizleri memnun etmek ve nesiller boyunca gurur duyulacak eserleri şehrimize kazandırmaktır. Gök kubbede hoş bir seda bırakmış olarak anılmak, bizim için şereflerin en yücesidir. Başka amacımız ve gayemiz yoktur. Bu amaca da sizlerin desteği ve duaları, bizlerin de cesaretiyle birlikte başaracağımıza inanıyorum.

 Bu duygu ve düsüncelerle hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyor sükranlarimi sunuyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

 

Pamukkale Belediye Başkanı

Hüseyin GÜRLESİN