anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE 5 FİNALİST BELLİ 17.12.2015

 

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı saha Futbol Turnuvası’nda 3. Tur maçları tamamlandı. Rakiplerini eleyen 5 takım Uzunpınarspor, Gözlerspor, Develispor, incilipınarspor ve Mehmetcikspor adını final grubuna yazdırdı. Tek devreli lig usulü oynanacak olan final grubu maçları Cuma akşamı oynanacak müsabakalarla başlayacak.

 

Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı saha Futbol Turnuvası”nda heyecan devam ediyor. 2. Turdaki maçları kazanan takımların verdiği 3. Tur mücadelesi görülmeye değerdi.  Pamukkale Belediyesi’nin Akhan ve Kale’de yaptırdığı halı sahalarda oynana müsabakalarda heyecan oldukça yüksekti. Akhan’daki ilk maçta Uzunpınarspor Bağbaşı Gençlikspor’u 5-3 yenerek adını final grubuna yazdıran ilk takım oldu. Aynı sahada oynanan bir diğer maçta ise Develispor, Pınarkent Gençlikspor ile  girdiği gol düellosundan 4-3galip ayrılmayı bildi ve final grubuna çıktı. Akhan’daki son maçta ise Mehmetcikspor, Küçükderespor’u 8-4 yenerek ilk 5 takım arasına girme başarısını gösterdi. Kale’deki maçlarda ise adrenalin oldukça yüksekti. Gözlerspor karşılaşmasında Kayıhan Gençlikspor 5-4 geride iken son dakikada hakemin gösterdiği kırmızı kartı protesto ederek sahadan çekildi. Oyun kurallarına göre Gözlerspor maçı hükmen 5-0 kazandı ve tur atladı.

 

MAÇ 0-0 BİTTİ

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı saha Futbol Turnuvası’nda en ilginç mücadele yine Kale’de oynandı. İncilipınarspor ile Fatih City’i arasındaki maçta iki takımın oyuncuları da gol atma başarısını gösteremedi. Kalecilerin de başarılı olduğu müsabakanın normal süresinde gol sesi çıkmadı. Tur atlayan takımı ise penaltı vuruşları belirledi. 5 penaltının tamamını gole çeviren İncilipınarspor tur atlarken, son penaltıyı kaçıran Fatih City maçtan 5-4’lük mağlubiyetle ayrıldı.  Bu sonuçlardan sonra final grubuna kalan 5 takım belli oldu. Buna göre Uzunpınarspor, Develispor, Mehmetcikspor, Gözlerspor ve İncilipınarspor takımları final grubuna yükseldi. Tek devreli lig usulünün uygulanacağı final grubu maçları 18-24 Aralık tarihleri arasında Akhan, Karahayıt, Develi, Yeniköy ve Kuşpınar sahalarında oynanacak.

NOT: Final grubunun 5. hafta maçlarında gün, saat ve saha değişikliği yapılabiilir. 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER