anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Pamukkale'de 2. Futbol Şöleni 4. Hafta 23.11.2015

4. Haftada alınan toplu sonuçlar ile 25 ve 27 Kasım'da oynanacak olan maçların programı şöyle.

A GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Zor Şartlarspor 11 Alindaspor 5
Gölemezlispor 1 Karakovaspor 4
Akköy Çerkez 10 Kalespor 0

Uzunpınarspor (BAY)

A GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Akköy Çerkezspor 3 3 0 0 21 7 9 14
2-Zor Şartlarspor 4 3 0 1 25 16 9 9
3-Uzunpınarspor 3 2 1 0 18 12 7 6
4-Karakovaspor 4 2 1 1 13 11 7 2
5- Gölemezlispor 3 1 0 2 10 11 3 -1
6-Alindaspor 3 0 0 3 9 19 0 -10
7-Kalespor 4 0 0 4 11 31 0 -20
B GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Yeniköy City 10 Çelikspor 5
Bağbaşı Gençlik  9 Karahayıtspor 5
Emlak Yönetim 6 Güzelköy Victory 14

Fikirtepe  United (BAY)

B GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Yeniköy City 4 4 0 0 48 16 12 32
2-Bağbaşı Gençlik 3 2 1 0 22 13 7 9
3-Fikirtepe United 3 2 1 0 25 17 7 8
4-Güzelköy Victory 4 1 1 2 26 37 4 -11
5-Karahayıtspor 4 1 0 3 20 33 3 -13
6-Çelikspor 3 0 1 2 17 23 1 -6
7- Emlak Yönetim A.Ş. 3 0 0 3 16 35 0 -19
C GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Haytabey Gençlik 3 PAÜ Böte 0
Kayıhan Gençlik 3 Genç Kramponlar 0
Atalar Gençlik 0 Yıldızlarspor 3

Reyhanispor  (BAY)

C GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Kayıhan Gençlik 4 4 0 0 26 6 12 20
2-Yıldızlarspor   4 3 0 1 16 11 9 5
3-Haytabey Gençlik 3 2 0 1 10 13 6 -3
4-Reyhanispor 3 1 1 1 20 19 4 1
5-PAÜ Böte 4 1 1 2 14 19 4 -5
6-Genç Kramponlar 3 0 0 3 0 9 0 -9
7- Atalar Gençlik* 3 0 0 3 0 9 0 -9

*Atalar Gençlikspor ve Genç Kramponlar takımları ligden ihraç edildi.

D GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Küçükderespor 6 Kuşpınarspor 3
Parsspor 4 Kervansarayspor 10
Akhanspor 0 Güzelpınarspor SK 3 (H)

Örenspor (BAY)

D GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Küçükderespor 3 3 0 0 27 8 9 18
2-Örenspor 3 2 1 0 22 10 7 12
3-Kuşpınarspor 4 2 1 1 13 10 7 3
4-Kervansarayspor 4 2 0 2 20 16 6 4
5-Güzelpınarspor 3 1 0 2 7 16 3 -9
6-Akhanspor 4 0 1 3 5 14 1 -9
7-Parsspor 3 0 1 2 10 28 1 -18

*Akhanspor ligden çekildi.

E GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Karataşspor 3 TCK Yolspor 0 (H)
Develi Gençlik 3 Cankurtaranspor 5
Soykaspor 0 Yenilmezlerspor 3(H)

.

E GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Cankurtaranspor 4 4 0 0 29 13 12 16
2-Develi Gençlik 4 3 0 1 26 9 9 17
3-Yenilmezlerspor 4 2 1 1 19 14 7 5
4-Soykaspor      4 1 0 3 16 18 3 -2
5-Karataşspor 4 1 0 3 7 30 3 -23
6-TCK Yolspor 4 0 1 3 17 30 1 -13
.

F GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Develispor 3 Zeytin City Lavinyespor 0(H)
Haytabeyspor 4 Gözlerspor 5
Pamukkale FC 3 Aran Tekstil 3(H)

F GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Gözlerspor 4 3 1 0 27 15 10 12
2-Develispor 4 3 0 1 27 16 9 11
3-Pamukkale FC 4 2 1 1 24 18 7 6
4-Aran Tekstil 4 2 0 2 34 16 6 18
5-Haytabeyspor 4 1 0 3 15 33 3 -13
6-Zeytin Cit L. 4 0 0 4 4 33 0 -29

*Zeytin City Lavinyespor ligden ihraç edildi.

G GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Elit Şenelspor 4 Yeniköyspor 8
Asmalı City 8 Cumhuriyet Gençlik 9
Deliktaş İncispor 10 Dostspor İstiklal 3(H)

Uzunpınarspor (BAY)

G GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Dost İstiklalgücü 4 4 0 0 33 13 12 20
2-Asmalı City 4 3 0 1 41 22 9 19
3-Cumhuriyet Gençlik 4 3 0 1 43 33 9 10
4-Elit Şenelspor 4 1 0 3 20 28 3 -8
5-Yeniköyspor 4 1 0 3 21 32 3 -11
6-Deliktaş İncispor 4 0 0 4 9 31 0 -22
H GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Tekkeköyspor 6 Aktepe USPAR  3
Mehmetcikspor  6 Yörükgücü  4
Pelitlibağ Esnaf 3 Pamukkale Kartal 0 (H)

H GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Mehmetcikspor 4 4 0 0 25 13 12 12
2-Tekkeköyspor              4 3 0 1 32 14 9 18
3- Yörükgücü 4 2 0 2 21 14 6 7
4- Aktepe Uspar 4 2 0 2 17 20 6 -3
5-Pelitlibağ Esnaf 4 1 0 3 7 22 3 -15
6-Pamukkale Kartal    4 0 0 4 13 32 0 -19

I GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Fatih City 10 Yunus Emrespor 2
Zümrütspor 3 Hürriyetspor 0 (H)
Korucukspor 3 Anemonspor 0 (H)

I GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Fatih City 4 4 0 0 33 16 12 17
2-Zümrütspor           4 3 0 1 26 23 9 3
3-Yunus Emrespor 4 3 0 1 28 30 9 -2
4-Hürriyetspor 4 1 0 3 20 15 3 5
5-Korucukspor  4 1 0 3 19 26 3 -7
6-Anemonspor 4 0 0 4 16 32 0 -16
J GRUBU
Takımlar Gol Takımlar Gol
Kurtlucaspor 3 İncilipınar Gençlikspor 0 (H)
Kayıhanspor 0 İncilipınarspor 3 (H)
Bomcularspor 4 Pınarkent Gençlik 5

J GRUBU
Takımlar O G B M A Y P AV.
1-Pınarkent Gençlik 4 3 1 0 31 8 10 23
2-İncilipınarspor 4 3 1 0 15 7 10 8
3-Bomcularspor 4 3 0 1 15 7 9 8
4-Kayıhanspor 4 1 0 3 9 19 3 -10
5-Kurtlucaspor  4 1 0 3 10 15 3 -5
6-İncilipınar Gençlik  4 0 0 4 0 24 0 -24

*İncilipınar Gençlik takımı ligden ihraç edildi.

*Takımlar maçtan önce oyuncuların kimliklerini getirmek mecburiyetindedir.

*Sporcu sağlığı için maçlarda krampon giyilmesi yasaktır.

Başvuru Evrakları : 

Katılım Formu

Sağlık Bilgi Formu

Turnuva Statüsü

Veli İzni Formu

1. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız

2. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız

3. Hafta Maç sonuçları için tıklayınız


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER