anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Baskan G├╝rlesin'den 30 Agustos Zafer Bayrami Mesaji 29.08.2014

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Yüce Türk Milleti’nin 30 Agustos Zafer Bayrami’yla küllerinden yeniden dogdugunu, ayni zamanda esaret altindaki birçok ulusa da örnek oldugunu bildirdi.

Baskan Gürlesin, 30 Agustos Zafer Bayrami nedeniyle bir mesaj yayinlayarak Türk Milleti'nin özgürlügü ve bagimsizligi ugrunda nice yokluk ve yoksulluklara ragmen gözünü kirpmadan canini feda edebilecegini gösterdigini ve bunu da 30 Agustos Zafer Bayrami'yla taçlandirdigina vurgu yapti.

Mesajinda, herkesin 30 Agustos Zafer Bayramini kutladigini ifade eden Baskan Gürlesin, su görüslere yer verdi:

‘30 Agustos Zaferi, Yüce Türk Milleti'nin tarihindeki en önemli dönüm noktalarindan biridir. Bu millet, o yokluk ve yoksulluk döneminde esine dünyanin hiçbir yerinde rastlanmayacak bir mücadelenin sonucunda hiçbir ülkenin esareti altinda yasamayacagini göstermistir. 30 Agustos öyle bir zaferdir ki, bir toplumun küllerinden dogmasini saglamakla kalmamis esaret altindaki birçok ulusa da örnek olmustur. Zaferin yildönümünü kutlamanin gururunu yasadigimiz bu anlamli günde, basta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaslarini, vatanin bütünlügü ve Yüce Türk Milleti'nin bagimsizligi ugruna hayatlarini feda eden, kanlariyla bu topraklari vatan yapan sehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, sükran ve rahmetle aniyoruz.

Bu vesileyle yeniden Yüce Milletimizin 30 Agustos Zafer Bayrami’ni kutluyor, sehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.’

KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER