anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Baskan Gürlesin'den Babalar Günü Mesaji 13.06.2014

   Baskan Gürlesin, 15 Haziran Babalar Günü nedeniyle yayinladigi mesajinda babalarin karsiliksiz sevgi ve fedakarligin simgesi oldugunu belirtti.
   Saglikli bir toplum yapisinin olusturulmasi ve yeni nesillerin gelecege güvenle bakabilmesi için babalara büyük sorumluluk düstügünü ifade eden Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, mesajinda su görüslere yer verdi:
   Mesajinda, daha saglikli bir toplum yapisinin olusturulmasi ve yeni nesillerin gelecege güvenle bakabilmesi için babalara büyük sorumluluklar düstügünü ifade eden Baskan Gürlesin, sunlari söyledi:
   ‘Babalar karsiliksiz sevgi ve fedakarligin birer simgesidir. Bir baba, kendi mutlulugundan çok, çocuklarinin mutlulugu ile mutlu olur. Babalar, çocuklarina, bir ömür boyu maddi-manevi her türlü destegi vermekte, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olmakta ve bütün olanaklarini seferber etmektedir. Daha saglikli toplum yapisinin olusturulmasi ve aile gibi kutsal degerlerimizin korunmasinda babalarimizin büyük sorumlulugu bulunmaktadir. Annelerimiz gibi babalarimizin da hakkini ne yapsak ödeyemeyiz. Bizlerden destegini hiçbir zaman esirgemeyen babalarimiza sevgimizi bir gün degil her gün göstermeliyiz. Bu vesileyle basta kendi babam olmak üzere tüm babalarimizin ve baba adaylarinin bu özel gününü yürekten kutluyorum.’

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER