anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Baskan G├╝rlesin'den Berat Kandili Mesaji 11.06.2014

   Baskan Gürlesin, Berat Kandili nedeniyle mesaj yayinlayarak, tüm müslüman alemine hayirlar getirmesi temennisinde bulundu.
   Mesajinda, Berat Kandili’nin insanlarin gönül dünyasina isik tutarak günahlarindan arinmasina vesile oldugunu kaydeden Baskan Gürlesin, ‘Adim adim yaklasmakta oldugumuz oniki ayin sultani Ramazan ayinin müjdecisi olan mübarek berat kandilinizi en kalbi duygularla kutluyorum. Hayirlara vesile olmasini Cenab-i Hak’tan niyaz ediyorum. Tüm insanliga baris, huzur ve mutluluk getirmesini diliyrum.
  Insanlarimizin gönül dünyasina isik tutarak, günahlarindan arinmasina vesile olan Berat Kandili, diger kandiller gibi, biz Müslümanlar için büyük öneme sahiptir. Berat Kandili de af dilenmenin yani sira, insanlar arasindaki darginliklari gidermek, yiktigimiz gönülleri, kirdigimiz kalpleri onarmak için büyük bir firsattir. Vicdani bir muhasebe yaparak, darginliklari ve kirginliklari unutmak, baris, dostluk ve kardesligimizi pekistirmek için çaba harcamak, hepimizin ortak gayesi olmalidir.
  Bu düsüncelerle basta Pamukkale ilçemizin degerli sakinleri olmak üzere tüm islam aleminin Berat Kandili'ni tebrik eder, ülke olarak birlik beraberligimizin pekismesine, kardeslik duygularimizin artmasina vesile olmasini dilerim.’

KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER