anasayfafacebooktwitter
destekhatti
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami 19.05.2014

  Baskan Gürlesin, 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami nedeniyle bir mesaj yayinlayarak tüm gençlerin bayramini kutladi.
  Mesajinda, ululslarin tarihlerinde her geçen yil önemini daha iyi kavradiklari, birlik ve dayanisma için kutladiklari özel günler oldugunu kaydeden Baskan Gürlesin, sunlara bildirdi:
   ‘Uluslarin tarihlerinde her geçen yil önemini daha iyi kavradiklari, birlik ve dayanisma içinde kutladiklari özel günler vardir. 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami da bu özel günlerin basinda yer alir. Türkiye, bundan 95 yil önce Kurtulus Savasi'nin ilk adimi atmis ve yapilan bu hareketle dünyaya örnek olmustur. Dünya çapinda Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lider çikartan bu toplum, çesitli güçlük, zorluk ve badireler atlatarak bugünlere gelmistir. 19 Mayis, Türk Ulusu için sonsuzluga uzanan süreçte önemli bir dönüm noktasi olmanin çok daha ötesinde anlamlar tasimaktadir. Bagimsizlik ve özgürlük savasinin fiilen basladigi 19 Mayis, Türk Ulusu'nun da uyanisi olmustur. Türk gençligi, ülkemizin aydinlik geleceginin mimarlari, Türkiye'nin yarinlara en iyi sekilde hazirlanabilmesinin güvencesidir. Gelecegimiz, aydinlik yarinlarimiz, güvencemiz olan gençlerimizin elinde sekillenecektir. Bu vesileyle, tüm gençlerimizin Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami'ni en içten dileklerimle kutluyor, basta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaslarini ve Kurtulus Savasi kahramanlarini, gönül borcu, saygi ve rahmetle aniyor, tüm Denizlili hemserilerimin bu anlamli bayramini kutluyorum’ dedi.

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER