anasayfafacebooktwitter
destekhatti
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı 24.04.2014

 Baskan Gürlesin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami nedeniyle bir mesaj yayinlayarak, bütün çocuklarin bayramini kutladi.
   Mesajinda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramini bir kez daha ayni ruh ve heyecanla kutlamanin sevincini yasadiklarina dikkat çeken Baskan Gürlesin, sunlari ifade etti:
‘Bugünün çocuklari yarinin aydinlik Türkiye’nin insa edecek. Türk Milletinin gelecegi çocuklarimizin omuzlarinda yükselecektir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, TBMM’sinin açildigi ilk gün olan 23 Nisan’i, ulusal egemenlik ve çocuk bayrami olarak çocuklarimiza armagan etmistir. Bu vesileyle Ulu Önderimiz Atatürk, çocuklarimiza verdigi degeri en üst düzeyde göstermistir. Dünyada çocuklara yönelik bayram kutlayan bir ülke daha yok. Bu bayram, ülkemizin çocuklara verdigi degeri ve Ulu Önderimizin çocuklara duydugu güvenin en büyük göstergesidir. Çocuklarimiz aydinlik yarinlarimizin birer teminatidir. Bu nedenle sorumluluklarinin bilincinde, ülkesini ve milletini seven, ufku genis, büyük düsünen ve sorumluluk duygusu gelismis bir nesil yetismektedir. Gelecegimizin emin ellerde oldugunu bilmek bizlere ayri bir gurur vermektedir. Bu vesileyle basta Ulu Önderimiz Atatürk olmak üzere bu vatani bizlere armagan eden tüm silah arkadaslarini saygi ve sükranla aniyorum. Tüm çocuklarimizin bayramini da en içten dileklerimle kutluyor, her birinin gözlerinden ayri ayri öpüyorum.’
   Pamukkale Belediye Baskani Gürlesin, belediyenin hayata geçirecegi bazi projelerde çocuklarin da katiliminin saglanacagini sözlerine ekledi.

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER