anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE SPOR OYUNLARI'NDA 3X3 DÜNYA MİRASLARI TURNUVASI YAPILDI 28.10.2017

Pamukkale Belediyesi’nin dev organizasyonu Pamukkale Spor Oyunları tüm hızıyla devam ediyor.  3x3 Dünya Mirasları Turnuvası kapsamında sporcular Pamukkale travertenleri önünde balona binerek dev potalara basket attılar.

Pamukkale Spor Oyunları’nda muhteşem etkinlikler sürüyor. Kortej yürüyüşü ile başlayan ve şehir içi bisiklet turu ile devam eden Pamukkale Spor Oyunları çerçevesinde ilginç gösteriler de yapıldı. 3x3 Dünya Mirasları Turnuvası lansmanı Pamukkale travertenlerinin önünde gerçekleştirildi. Havalanan balonlarda yer alan sporcular yerdeki sepetlere basket atmaya çalıştılar. Bu sporcular arasında eski milli basketbolcu Tutku Açık da yer aldı. Pamukkale’nin doğal güzelliklerine dikkat çekmek amacıyla yapılan etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

TURİZM SPOR İLE BİRLEŞECEK

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kentte Pamukkale Spor Oyunları’nın heyecanının yaşandığını ifade ederek, “Pamukkale’nin sadece sağlık ve turizm ve sporla anılması için organize ettiğimiz ‘Pamukkale Spor Oyunları’ tüm hızıyla devam ediyor. Her noktada hareketlilik sağlayan bu etkinliğimiz çerçevesinde 3x3 Dünya Mirasları Turnuvası yapıldı. Burada sporcularımız havalanan balonlardan dev sepetlere basket atarak doğal güzelliğimiz olan Pamukkale ile birlikte sporu da hem ülkemize hem de dünyaya mesaj verdi. Pamukkale Spor Oyunları’nda etkinliklerimiz Pazar günü de devam edecek. Tüm halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER