anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE SPOR OYUNLARI'NDA HEYECAN DEVAM ED─░YOR 27.10.2017

Pamukkale Belediyesi’nin en büyük etkinliklerinden olan Pamukkale Spor Oyunlar─▒’nda heyecan devam ediyor. Milli sporcular Adem K─▒l─▒çç─▒ ile Mücahit Kulak gösteri maç─▒nda sahne alacak. ┼×ehir içi bisiklet turu ve Pamukkale Yar─▒ Maratonu gibi etkinliklerin de yer ald─▒─č─▒ Pamukkale Spor Oyunlar─▒’na tüm Denizli halk─▒n─▒ davet eden Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒ Hüseyin Gürlesin, “Bu etkinlik ile Türkiye’ye Pamukkale ve Denizli’nin ad─▒n─▒ duyurmu┼č olaca─č─▒z” dedi. 

Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒ Hüseyin Gürlesin, “Sporun ve sporcunun yan─▒nday─▒z” slogan─▒yla projelerine devam ediyor. 6 Ekim’de lansman─▒ yap─▒lan Pamukkale Spor Oyunlar─▒ yap─▒lan kortej ile ba┼člad─▒. 2 bin 500 sporcunun kat─▒lmas─▒ beklenen etkinlikler cumartesi ve Pazar günü de devam edecek. Cumartesi günü saat 11.00’de Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒ önünden ba┼člayacak olan ┼čehit içi bisiklet turunda kat─▒l─▒mc─▒lar Demokrasi Meydan─▒, Çaml─▒k Bulvar─▒, Lise Caddesi, 15 Temmuz ┼×ehitler Meydan─▒, ─░stiklal Caddesi, Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒ güzergâh─▒nda pedal basacak. 

M─░LL─░ BOKSÖR ADEM KILIÇCI SAHNE ALIYOR

Spor dünyas─▒n─▒n dikkatini bir anda Pamukkale’ye çevrilmesine sa─člayan Pamukkale Belediye Ba┼čkan─▒ Hüseyin Gürlesin ünlü isimleri kente getirdi. Kick Boks Turnuvas─▒ dahilinde Milli Boksör Adem K─▒l─▒çç─▒ ile Mücahit Kulak’─▒n özel gösteri maç─▒ saat 15.00’de  Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒’nda gerçekle┼čecek.  Dünya Karate ┼×ampiyonas─▒'nda ülkemizi temsil eden Milli Karateci Serap Özçelik de 2 gün boyunca sürecek olan karate turnuvas─▒nda yer alacak. Saat 10.00’da ba┼člayacak olan karate turnuvas─▒ R─▒chmond Termal Otel’de gerçekle┼čirken, ayn─▒ saatteki K─▒ck Boks turnuvas─▒na Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu park─▒ ev sahipli─či yapacak. Yine hem cumartesi ve hem de Pazar günü Hasan Güngör Spor Salonu’nda  masa tenisi müsabakalar─▒ yap─▒lacak. Saat 13.00’de Pamukkale’de yer alan balon kalk─▒┼č alan─▒nda 3x3 Dünya Miraslar─▒ turnuvas─▒n─▒n lansman─▒ gerçekle┼čecek.  Saat 14.30’da ise Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒’nda Dünya Miraslar─▒ 3x3 basketbol turnuvas─▒ yap─▒lacak. 

PAZAR GÜNÜ DE DEVAM EDECEK 

Pamukkale Spor Oyunlar─▒’nda etkinlikler Pazar günü de devam edecek. Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒’nda saat 14.00’de 21 kilometre mesafede yap─▒lacak olan Pamukkale Yar─▒ Maratonu start─▒ verilecek. Maraton Pamukkale’de yer alan Naturel Park önünde tamamlanacak. Saat 14.10’da  yine Vali Recep Yaz─▒c─▒o─člu Park─▒’nda Pamukkale Yar─▒ Maratonu Halk Ko┼čusu ba┼člayacak ve 15 Temmuz Delikliç─▒nar Meydan─▒’nda tamamlanacak. Pamukkale’de Yamaç Para┼čütü ve Yelken Kanat ile okçuluk turnuvalar─▒ gerçekle┼čecek.  Bu arada genç tiyatro oyuncusu Cem Yi─čit Üzümo─člu, 3 gün sürecek etkinliklerde Pamukkale’de olacak. Pamukkale Spor Oyunlar─▒’na hem izleyici hem de spor oyunlar─▒na kat─▒l─▒mc─▒ olarak Pamukkale’ye gelecek genç tiyatrocu Cem Yi─čit Üzümo─člu, dikkat çeken isimlerden biri olacak. Pamukkale Spor Oyunlar─▒’n─▒n finali ise Pazar günü Pamukkale Naturel Park önünde yar─▒ maraton fini┼čiyle yap─▒lacak. Burada maratonda dereceye giren sporculara madalyalar─▒ düzenlenecek olan törenle verilecek. 

HERKES─░ BEKL─░YORUZ 

Pamukkale Spor Oyunlar─▒’nda olaca─č─▒n─▒ söyleyen Belediye Ba┼čkan─▒ Hüseyin Gürlesin, “Sporun her dal─▒nda etkinliklerimiz olacak. Etkinliklerimize alan─▒nda ba┼čar─▒lara imza atm─▒┼č sporcular─▒m─▒zda bizlerle birlikte olacak. Pamukkale’nin ad─▒n─▒ termal sa─čl─▒k ve beyaz cennetten sona bu etkinlikle hem ülkemize hem de dünyaya duyurmak istiyoruz. Tüm Denizli halk─▒n─▒ ve Pamukkaleli vatanda┼člar─▒m─▒z─▒ Pamukkale Spor Oyunlar─▒’na hem sporcu olarak kat─▒lmaya hem de izleyici olarak takip etmeye davet ediyorum. Pamukkale ve Denizlimiz için büyük önem ta┼č─▒yan bu etkinli─čimize kat─▒lacak olan ünlü sporcular─▒ da halk─▒m─▒z yak─▒ndan görme imkan─▒ bulacak” dedi. 


KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER