anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN'DEN ANNE ALPER'E VEFA 05.09.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in baba evini ziyaret etti. Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde yaşayan anne Ulviye Alper’in bayramını kutladı. Başkan Gürlesin, Mustafa Alper’in adının ilçedeki caddeye verildiğin anneye aktardı.

Mayıs ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’e Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’den büyük vefa. Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde yaşayan Alper’in annesi Ulviye Alper’i evinde ziyaret eden Başkan Gürlesin, anne Alper’in Kurban Bayramı’nı kutladı. Ziyarette Başkan Gürlesin’i Mustafa Alper’in ağabeyi Ümit Alper de karşıladı.

ANNE ALPER DUYGULANDI

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i karşısında gören Mustafa Alper’in annesi Ulviye Alper göz yaşlarına hakim olamadı. Anne Alper, “Sizi karşımda görünce oğlum gelmiş gibi hissettim. Çok duygulandım. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim” dedi. Başkan Gürlesin, Başsavcı Mustafa Alper’in adının ilçede en önemli caddelerinden birine verildiğin ifade ederek, konuyla ilgili videoyu izletti. Anne Ulviye Alper, görüntüleri izlerken göz yaşlarına hakim olamadı.

 “ADINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİK”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başsavcı Mustafa Alper’in annesini ziyaret ettiğini belirterek, “15 Temmuz’un sembol isimlerindin biri olan Başsavcı Mustafa Alper’in değerli annesini ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı kutladık. Mustafa Alper isminin Türkiye, Denizli ve Pamukkale için ne kadar önemli olduğun ve biz de Pamukkale Belediyesi olarak bu ismi unutturmamak için adını caddeye verdik. Görevinin zirvesinde FETÖ ile mücadele eden Başsavcımızın adını ölümsüzleştirdik. Bu caddenin açılışının görüntülerini anne Alper’e izlettik. Kendisi hem ziyaretten hem de adının yaşatılmasından dolayı çok memnun oldu. Bir kez daha Başsavcı Mustafa Alper’e rahmet diliyorum” dedi. Duygusal anların yaşandığı ziyarette Başkan Gürlesin anne Alper’in Kurban Bayramı’nın elini öperek kutladı.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER