anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ ARTIK CEPTE 10.08.2017

Pamukkale Belediyesi, gelişen teknolojileri yakından takip ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, hizmette kaliteyi yükseltmek ve vatandaşın belediye hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamak adına Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtıklarını bildirdi.

Pamukkale Belediyesi, eğitimde, sağlıkta, güvenlikte ve sosyal belediyecilikte öncü belediye olmaya devam ederken, teknolojinin de bütün imkânlarından yararlanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyecilikte sınırları teknoloji sayesinde kaldırdıklarını ifade ederek, “Çağdaş ve modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızın birçok işlemi elektronik ortamdan yapabilmesi ve güncel bilgilere ulaşabilmesi için, Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtık. Bu mobil uygulama sayesinde Belediyemiz hakkındaki güncel haberlere ulaşabilir, nöbetçi eczaneler ve yol tarifi, yol durumu, whatsapp, seç gönder gibi daha birçok uygulamadan vatandaşlarımız faydalanabilecek” dedi.

Google Play ve AppStore indirilebilecek olan uygulamada bulunan birçok kolaylıkla, e-belediyecilik hizmeti ile vatandaşlar vergi, su borçlarını ödeyebilecek. İmar durumları bilgilerine ulaşabilecek.

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER