anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN'E İADE-İ ZİYARET 14.07.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, son Valiler Kararnamesi ile Denizli’ye atanana Vali Hasan Karahan’ı ağırladı. Başkan Gürlesin, ziyarette Vali Karahan’a ilçede yaptıkları yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile birlikte Denizli Valiliği’ne atanan Hasan Karahan, iade-i ziyaretlere başladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve yardımcıları Vali Karahan’ında ziyaret etmişti. Bu kez Vali Hasan Karahan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcıları Selim Arıkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Abdullah Sevinçli ve Türkay Gözlükaya da yer aldı. Karşılamanın ardından Pamukkale Belediye binasının bahçesindeki 15 Temmuz resim sergisi gezildi.

PROJELERİ ANLATTI

Başkan Gürlesin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Karahan’a ilçede yaptıkları yatırımlar, hayata geçirilen ve hazırlığı yapılan projeler hakkında bilgiler verdi. Pamukkale Belediyesi olarak bilinir belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçe halkına her alanda etkin hizmeti ulaştırmak, yatırımları hayata geçirmek için çalıştıklarını belirten Başkan Hüseyin Gürlesin, vatandaşa dokunan sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da örnek işlere imza attıklarını vurguladı. Denizli’nin önemli bir dinamosu olan merkez ilçe Pamukkale’de Başkan Gürlesin’i çalışmalarından dolayı kutlayan Vali Karahan, yatırımlar ve projeler noktasında fikirlerini paylaştı. Başkan Gürlesin, Vali Karahan’a çeşitli hediyeler verildi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER