anasayfafacebooktwitter
destekhatti
HALK GÜNÜ'NÜN ALTINCISI PAZARTESİ GÜNÜ 30.06.2017

Pamukkale Belediyesi’nin her ayın ilk Pazartesi günü düzenlediği "Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü"nün altıncısı 3 Temmuz Pazartesi günü Pamuk Kafe'de gerçekleşecek. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İlçe halkımızın sorunlarına birebir çözüm bulabilmek adına başlattığımız ve büyük ilgi gören buluşmamıza vatandaşlarımızı bekliyorum" dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, düzenli olarak her ayın ilk Pazartesi günü halka buluşmaya devam ediyor. Pamukkale Belediyesi tarafından ilki Şubat Ayı’nda gerçekleştirilen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün altıncısı 3 Temmuz Pazartesi Günü saat 10.00’da Pamukkale Belediyesi’nin YSE’deki yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de gerçekleşecek.

“VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”

Pamukkale ilçe halkıyla farklı zamanlarda her daim bir araya geldiklerini ve onların dertlerini dinlediğini söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, halk gününün de bu çalışmalardan biri olduğunu belirtti. “Bu toplantılarımızdaki amacımız vatandaşlarımızın dertlerine anında çözüm bulmaktır” diyen Başkan Gürlesin,  “Halk gününde vatandaşlarımız sorunlarını birebir bizlere iletme fırsatı buluyor. Bizler de vatandaşlarımızın sorunlarını sıcağı sıcağına çözmeye çalışıyoruz. Hemen çözümü olmayan konular hakkında da vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yaparak, sorunun aşılabileceği birimlere yönlendiriyoruz. İlçe sınırlarımız içindeki tüm vatandaşlarımızı, 3 Temmuz Pazartesi Günü saat 10.00’da Pamuk Kafe’ye bekliyorum” dedi.

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER