anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN'DEN BAYRAM MESAJI 23.06.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “On bir ayın sultanı Ramazan Ayı’na veda ederken, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğu içindeyiz” diyen Başkan Gürlesin, “Bu bayramda, dargınlıkların, kırgınlıkların giderilerek, kardeşlik ve barış duygularını artmasını temenni ediyorum” dedi.

Bayramların; birlik, beraberlik duyguları içerisinde toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı, dostlukların pekişerek, dargınlıkların bittiği, paylaşma ve dayanışma günleri olduğunu belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Halkımızla birlikte dayanışma ve yardımlaşma duyguları içerisinde, hepimizi manevi huzura eriştiren bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. On bir ayın sultanı Ramazan ayına veda ederken, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Mübarek ayda ilçe halkımızla birlikte iftarlarda, teravih namazlarında ve sahurlarda bir araya gelerek, manevi huzuru birlikte yaşadık. Vatandaşlarımızla birlikte daha nice Ramazan aylarına sağlıkla, huzurla, mutlulukla ulaşabilmeyi temenni ediyoruz. Bu bayramda akraba, komşu, eş dost, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi hatırlayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalıp, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

BELEDİYE EKİPLERİ BAYRAMDA VATANDAŞIN HİZMETİNDE

Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi olarak ilçe halkının rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için bayramda daha da yoğun çalışacaklarını bildirdi. Başkan Gürlesin, belediye olarak, tüm birimlerde nöbetçi ekipler oluşturduklarını ifade ederek, “Mübarek Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarımızın ağız tadıyla geçirmeleri için tüm birimlerimiz, her daim olduğu gibi yine vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edecek. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, Ramazan Bayramı öncesinde, ilçe sınırlarımıza içerisinde bulunan tüm fırın, şekerleme, tatlı imalathanelerine denetimlerini sürdürdü. Rutin denetimlerimizi artırdık. Bayram süresince de seyyar ve halkımızın manevi duygularını sömüren dilencilerle ilgili de denetimlerimiz aralıksız sürecek. Ayrıca, Sağlık Müdürlüğü’müzce, bayram da 12 kişilik ekip oluşturuldu. Bu ekibimiz Pazar günü de dahil olmak üzere her gün sivrisinekle mücadele çalışmasına gece-gündüz aralıksız devam edecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizde bayram süresince vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edecek” diye konuştu.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER