anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NİN İFTARI KERVANSARAY'DA İDİ 21.06.2017

Pamukkale Belediyesi’nin mübarek Ramazan ayında farklı mahallelerde kurduğu gönül sofrası bu kez Kervansaray mahallesinde idi.  Kervansaray ve çevre mahallelerde yaşayan ilçe halkıyla iftar sofrasında bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak bizler, Mübarek Ramazan Ayı’nda her akşam farklı mahallelerde ya da toplumun farklı kesimleriyle aynı sofrada buluşuyoruz” dedi.

Mübarek Ramazan ayının manevi atmosferini dolu dolu yaşayan Pamukkale Belediyesi, her akşam farklı mahallelerde vatandaşları iftar sofralarında buluşturuyor. Pamukkale Belediyesi tarafından, Kervansaray Mahallesi’nde verilen iftara, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başkan Yardımcıları Selim Arkan ve Adnan Kaya ve Kervansaray Mahallesi ile çevre mahalle sakinleri de katıldı. İftarı öncesi tasavvuf müziği eşliğinde ezanı okunmasını bekleyen mahalle sakinleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. İftara katılan tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hal hatırlarını soran Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kendileri ile buluşan herkese teşekkür etti.

“Ramazan dolu dolu geçiyor”

“Pamukkale Belediyesi olarak bizler, Mübarek Ramazan Ayı’nda her akşam farklı mahallelerde ya da toplumun farklı kesimleriyle aynı sofrada buluşmaya çalışıyoruz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Bugün de rahmet ayı, bereket ayı, paylaşım ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nda Kervansaray’da birlikte olalım istedik. Pamukkale Belediyesi olarak, iftar soframızda, ekmeğimizi birlikte paylaştığımız için ben hepinize teşekkür ediyorum.  Mübarek ayın güzelliğini aynı sofrada paylaşıyorsak bize göre anlamı büyüktür. Gazilerimizle, şehit ailelerimizle, öksüz ve yetimlerimizle, öğrencilerimizle, mahalle iftar sofralarımızla ramazanı bu şekilde dolu dolu yaşadık, yaşıyoruz. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Ramazan ayında aynı sofrada buluşabiliyorsak en güzel yanının bu olduğunu düşünüyoruz. Ben Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Rabbim bizleri böyle birlik ve beraberlikten ayırmasın. Aynı çatı altında kardeşliğimizi daim etsin. Kadir Gecenizi de tebrik ediyorum. Sevdiklerimizle beraber sağlık huzuru içinde de bayrama eriştirmesini rabbimizden niyaz ediyoruz” diye konuştu.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER