anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYE MECLİSİ İFTARDA BULUŞTU 09.06.2017

Pamukkale Belediyesi, belediye meclis üyeleri ve ailelerini düzenlenen iftar yemeğinde bir araya getirdi. Başkan Gürlesin, mecliste yer alan her üyenin amacının ilçeye hizmet olduğunu ifade ederek, “Tek hedefimiz Pamukkale’nin daha iyi hale gelmesi. Bunu siz değerli meclis üyelerimizle birlikte yapıyoruz” dedi.

Pamukkale Belediye Meclisi Haziran ayı oturumlarını tamamladı. AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyeleri oturum sonrası Başkan Gürlesin’in verdiği iftar yemeğine aileleriyle katıldı. Başkan Gürlesin’in ev sahipliğindeki yemeğe Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Abdullah Sevinçli, Adnan Kaya, Veli Demir, Türkay Gözlükaya da katıldı.  

TEK TEK İLGİLENDİ

Başkan Gürlesin ve eşiyle birlikte tüm masaları tek tek dolaşarak her bir misafirle ayrı ayrı ilgilendi. Ezan sesinin duyulmasının ardından edilen duayla hep birlikte oruçlar açıldı. Başkan Gürlesin yemek sonrası bir konuşma yaparak davetini kabul ederek iftar yemeğine katılan misafirlerine teşekkür etti. Başkan Gürlesin, “Biz meclis olarak 337 bin Pamukkaleli için çalışan kişileriz. Burada iktidar ve muhalefet partisi olarak hep birlikteyiz. Bu birliktelik ilçemize hizmet olarak dönüyor. Pamukkale Belediyesi’nin iyiye ve güzelliklere iktidarı ve muhalefetiyle birlikte yürürse daha anlamlı bir tablo ortaya çıkmış oluyor. Davete katıldığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. Sıcak bir ortamda geçen iftar yemeğinde Pamukkale Belediye meclis üyeleri ve aileleri bol bol sohbet etme imkanı buldu.

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER