anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN'DEN KARAKOVA'YA TAPU MÜJDESİ 29.05.2017

Pamukkale Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen mahalle buluşmalarının 35.’si Karakova’da gerçekleştirildi. Burada mahalle halkıyla bir araya gelen Başkan Gürlesin, en çok soru gelen imar uygulaması ile ilgili müjdeyi verdi. Sembolik olarak 5 kişiye tapularını teslim eden Başkan Gürlesin, “Sizin en büyük hayaliniz tapularınıza kavuşmaktı. İmarla ilgili sıkıntıları giderip yıllarca hayalinizi kurduğunuz tapuya kavuşacaksınız. Tapularınız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 Pamukkale Belediyesi’nin kurulduğu yıldan bugüne sürdürdüğü ancak kış sezonu nedeniyle ara verdiği mahalle buluşmaları toplantıları yeniden başladı. 35.’si yapılan toplantı Karakova mahallesinde gerçekleştirildi.  Buluşmada Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Adnan Kaya ve Türkay Gözlükaya ile daire müdürleri de hazır bulundu.

 “MAHALLE BULUŞMALARIMIZ DEVAM EİDYOR”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kıştan sonraki ilk mahalle toplantısının Karakova’da düzenlendiğini kaydederek, “68 mahallemizde şuana kadar 34 buluşma yaptık. 35. buluşmamızı ise burada gerçekleştiriyoruz. Sizlere neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı aktaracağız ardından sizleri dinleyerek görüş ve beklentilerinizi alacağız. Tüm ekibimle birlikte burada sizlerin sorunlarını burada alarak çözüm yolu arayacağız. Farklı olduğumuzu bilmenizi isterim. 16 Nisan’da referandum oldu. Biz referandumdan sonra da bu toplantılarımız sürdürüyoruz. Mahalle buluşmalarını ilk defa bizler başlattık. Buna ek olarak halk günleri düzenliyoruz. Nedeni ise sizlerin dertleriyle dertlenip daha fazla hizmet etmektir. Tüm vatandaşlarımızı oraya da davet ediyoruz” dedi.

 “İMAR SORUNU ÇÖZÜLDÜ”

 “Sizin en büyük hayaliniz tapularınıza kavuşmaktı” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İmarla ilgili sıkıntıları giderip yıllarca hayalinizi kurduğunuz tapuya kavuşacaksınız. Burada sembolik olarak 5 kişiye vereceğiz belediyeye geldiğinizde diğer mahalle sakinlerimizin de tapusunu dağıtacağız. Tapularınız hayırlı uğurlu olsun. 42 emniyette, 26 tane jandarma bölgesinde 68 mahallemiz var. Bir uçtan bir uca 65 km’dir. İlçe sınırlarımıza gidip gelmek 2 saat sürüyor. Bugüne kadar Karakova mahallemize birçok hizmetimiz oldu. Bundan sonra da olacak. Seçimden sonra burada meydan düzenlemesi yaptık. Perde duvardan tutun yolun genişletilmesine kadar yapıldı. O meydanı Pamukkale Belediyesi yaptı. Okulumuza hizmetimiz oldu. Beton bordür, perde beton dolgu yaptık. Okul bahçesine panel çifti imalatı yapıldı. Park, oyun alanı gibi hizmetlerimiz oldu. 3 yılda tüm mahallemizi MOBESE kamera yaptık. Neler yapacağız. Tapu dağıtımını yapacağız. Araçlarımız geldi yol açmaya başladık. Daha önceki yollar ve sokaklarda kilit taşı döşeyeceğiz. Sizi tozdan çamurdan kurtaracağız. Devlet için millet için al bayrağımız için kim çalışıyorsa Allah ondan razı olsun” diye konuştu. Toplantıda, mahalle sakinleri de görüş ve isteklerini Başkan Gürlesin’e iletme şansı buldu. Başkan Gürlesin, daha sonra Karakova Mahallesi 5 kişiye tapusunu teslim etti. Diğerleri ise Pamukkale Belediyesi’nden tapularını alabilecek. 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER