anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDE VEZNELER HAFTA SONUNDA DA AÇIK 25.05.2017

Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu. Pamukkale Belediyesi, vatandaşların vergi ödemelerini 31 Mayıs  Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapılabilecek. Pamukkale Belediyesi gişeleri hafta sonunda açık olacak.

 Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Vergisi ödemelerinin birinci taksitlerinin son ödeme tarihlerini web sitesinden, sosyal medyadan sık sık hatırlatarak, vatandaşın mağdur olmaması için duyurularına devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, ilçe halkına birçok ödeme kolaylığı seçeneği getirerek vatandaşın mağduriyetini en aza indirmeyi amaçlıyor.

BİRÇOK NOKTADAN ÖDEME YAPILABİLİYOR

Pamukkale Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemeleri için, vatandaşların hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’ndeki ve Deliktaş’taki ek binalarda bulunan veznelerden de ödemelerini yapabileceği belirtildi. Açıklamada ayrıca, gezici vezne de rutin çalışmalarına devam edecek. Bu ödeme yeri seçeneklerinin yanı sıra Pamukkale İlçe halkı, www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından ve PTT ile Halkbank Şubelerinden ödemelerini kolaylıkla yapabileceği bildirildi.

 VEZNELER HAFTA SONU DA ÇALIŞACAK

Pamukkale Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı. Ödemelerin son günlerinin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle Pamukkale Belediyesi vezneleri 27 Mayıs Cumartesi ve 28 Mayıs Pazar günleri de 09.00-16.30 saatleri arasında da hizmet vermeye devam edecek. Pamukkale Belediyesi, ödemeler noktasında önemli bir kolaylığı daha ilçe halkına sunuyor. 31 Mayıs’a kadar birçok kredi kartına farklı taksit imkânıyla vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmesini hedefliyor. World kart özelliği olan kredi kartlarına 5 taksit, Paraf kart özelliği bulunan kredi kartlarına 6 taksit, Bonus kart özelliğindeki kredi kartlarına da 3 taksit vade farksız ve komisyon ödemeden taksit imkânı sunuluyor.

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER