anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NİN EL SANATLARI KURSUNDA YAPILAN ÜRÜNLER SERGİLENDİ 24.05.2017

Pamukkale Belediyesi Halk Eğitim Merkezi el sanatları kursu alan kursiyerlerin ürünlerini tanıtabilecekleri El Sanatları Kursu Sergisi düzenledi. Sergiye katılan Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kurslarımız katılan kursiyerlerin el emeği göz nuru çalışmaları bu sergide yer aldı. Biz belediye olarak halkımızın her kesimine destek vermeye devam ediyoruz“ dedi.

Pamukkale Belediyesi, eğitimden sağlığa, güvenlikten sosyal çalışmalara hizmetlerine devam ediyor. Pamukkale Belediyesi’nin  Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediği  “El Sanatları Kursu”na katılan kursiyerlerin el emeği, göz nuru ürünleri düzenlenen sergide görücüye çıktı. Pamukkale Belediyesi Atatürk Caddesi’nde bulunan ek bina önündeki sergide 17 kursiyerin yapmış oldukları yüzlerce ürün sergilendi.  Ücretsiz olarak katılan sergiye takı tasarım, boncuk çiçek ve nakışlardan oluşan 300 çeşit ürünler ile yatak örtüsü, masa örtüsü, servis takımı, seccade ve çeşitli takı ürünleri de sergide yer aldı.

 “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Kursiyerlerin ürünlerini inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kursiyerleri tebrik ettik.  “Pamukkale Belediyesi olarak bütün vatandaşlarımıza dokunmak istiyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Bilindik belediyecilik çalışmalarımız yanı sıra birçok sosyal proje ile vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediğimiz kurs sonunda ortaya çıkan ürünleri bu sergiyle beğeniye sunduk.  Burada Halk Eğitim El Sanatları öğretmeni Havva Yarar’ın talebi üzerine öğrencilerinin ürünlerini sergilemesi ve tanıtabilmeleri adına böyle bir sergi gerçekleştirdik. Biz her kesimden vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER