anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ 19.04.2017

Pamukkale Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 22-23 Nisan’da Çocuk Şenliği etkinliğini gerçekleştirecek. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Geleceğimizin umutları olan çocuklarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel doyasıya eğlenebilecekleri bir Çocuk Şenliği hazırladık. Tüm çocuklarımızı 22-23 Nisan tarihlerinde iki gün sürecek olan, İncilipınar Parkı’nda ki gerçekleşecek etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi, ‘Yarınlar Sizinle Güzel’ sloganından hareketle, bir toplumun geleceğine ışık tutan çocuklar için, ailelerin çocuklarıyla birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeleri amacıyla 23 Nisan Pamukkale Çocuk Şenliği etkinliği düzenledi. 22 NisanCumartesi ve 23 Nisan Pazar Günü, İncilipınar Parkı’nda, 13.00 ile 19.00 saatleri arasında çocuklara özel etkinlik düzenlendi. İki gün sürecek olan etkinliklerde Kayı Obası, Animasyonlar, At binme, Oyun Parkuru, Masal Çadırı, İkramlar yer alacak. Ayrıca “Burak Abi ile çocuk şarkıları” etkinliğinde minikler sevdikleri şarkıları hep bir ağızdan söyleme imkanı bulacak.

“TÜM ÇOCUKLARIMIIZ BEKLİYORUZ”

23 Nisan 1920 tarihinin Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Milli Egemenliğin ilan edildiği bugünü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan etti. Biz de Pamukkale Belediyesi olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını bir güne sığdırmak istemedik. Çocuklarımız bayramlarında doyasıya eğlensin istedik. Bu düşüncelerden hareketle, Pamukkale Belediyesi olarak, gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz ve küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyan çocuklarımızla güzel bir hafta sonu geçirebilmek adına tüm çocuklarımızı 23 Nisan Pamukkale Çocuk Şenliği etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER