anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN 16 YENİ ARAÇLI İLAÇLAMA FİLOSU 17.04.2017

Vatandaşların yaklaşan yaz aylarında sivrisinek ve haşerelerden şikayetçi olmaması için Pamukkale Belediyesi yeni tedbirler aldı. Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri haşerelerle daha etkin mücadele için araç filosunu 16 yeni ilaçlama aracını ile yeniledi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Belediye olarak her konuda vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Hizmete sunduğumuz yeni ilaçlama araçları ile ekiplerimiz haşerelerle mücadelesini daha da etkin hale getirecek” dedi.

Pamukkale Belediyesi ilçe sınırlarında yaşayan vatandaşların yaz aylarında sıkıntı yaşamaması için gerekli tedbirleri almaya devam ediyor. Özellikle sinekle mücadele konusuna büyük önem veren Pamukkale Belediyesi, bu konuda hizmet vereceği araçları tamamen yeniledi. Pamukkale Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bu dönem kullanılacak  olan 16 yeni ilaçlama aracını  düzenlenen törenle hizmete sundu. Pamukkale Belediyesi Deliktaş Ek Hizmet Binası önünde düzenlenen törene Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile başkan yardımcıları Veli Demir ve Türkay Gözlükaya ile Pamukkale Belediyesi Meclis Üyesi Sibel Doğruöz ve ilgili müdürler katıldı. 

HER YER İLAÇLANIYOR

Her mevsimde ayrı ayrı ilaçlama yapan Pamukkale Belediyesi’nin profesyonel ilaçlama ekibi, bahar mevsiminin başlamasıyla ergin sivrisineklerin barındığı ahırlar, bina bodrumları, kuyular ve foseptikler, yeni inşaatlar, terkedilmiş binalar, ağaç kovukları, umumi tuvaletler, çalılık ve fundalıklar, kanallar, çatılar ve benzeri yerlerde ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Hizmete giren 16 yeni ilaçlama araçlarından 10 tanesi besihaneleri, geriye kalan 6 tanesi ise şikayet, fare, larva, yeşil alan, çevre sağlığı ve toplum sağlığı konularında hizmet verecek.

 “50 KİŞİLİK EKİP GÖREV YAPIYOR”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bahar mevsiminin başlamasıyla birlikte belediyenin birçok alanda çalışmalarına hız verdiğini belirterek, ilaçlama ekibinin de yaza hazır olduğunu aktardı. “50 kişilik ekibimiz ilçe sınırlarımız içinde ilaçlama konusunda hizmet edecek” diyen  Başkan Gürlesin, “Pamukkale ilçe sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımızın rahat etmesi için belediye olarak bütün gücümüzü, eforumuzu sarf ediyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak birçok alanda olduğu gibi ilaçlama konusunda da hiçbir aksaklık yapmadan ilçemizin her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Normal periyodik ilaçlamanın yanı sıra vatandaşlarımızdan gelen talep ve şikayetler üzerine ilaçlama ekiplerimiz anında müdahale ediyor. Bu konuda belediye olarak her türlü tedbiri almış durumdayız. Vatandaşa sunduğumuz hizmette kalite ve parasal konuda hiçbir şekilde taviz vermedik, vermeyiz. İlaçlama konusunda hizmete başlayan 16 yeni ilaçlama aracımızla sürekli sahalarda olup vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Amacımız hiç kimsenin memnuniyetsiz kalmamasıdır. Şimdiden hayırlı olsun diyorum” diye konuştu. 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER