anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESPOR'DA MİLLİ SEVİNÇ 10.03.2017

Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımında yer alan Meryem Tan bir kez daha milli takıma davet edildi. Başarılı sporcu 13-17 Mart tarihilerinde Ankara’da yapılacak olan A Milli takım kampına katılacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Sporcularımızın milli takıma davet edilmesi bizleri gururlandırıyor” dedi.

Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımında bir kez daha milli takım sevinci yaşanıyor. Geçen yıl ilk sezonunda Meryem Tan’ı milli takıma gönderen Pamukkale Belediyespor, bu sezon Yunus Emre Bal’ı da milli takıma yolladı. Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Tekerlekli Sandalye Basketbol Bayan A Milli Takıma Meryem Tan davet edildi. 13-17 Mart tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek olan kampa davet edilen 13 sporcudan biri olan Meryem Tan, bir kez daha kulübü Pamukkale Belediyespor’u gururlandırdı. Başarılı sporcu Denizli’yi milli takımda başarıyla temsil etmek istediğini söyledi.

“GURURLANIYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, tekerlekli sandalye basketbol takımında yer alan sporculara milli takımlardan davet gelmesinin kendilerini sevindirdiğini belirterek, “Daha ikinci sezonumuzda milli takıma çağrılan sporcularımızın sayısı arttı. Geçen yıl ilk olarak Meryem Tan milli davet almıştı. Sezon başında Filistinli milli sporcu Fadi’yi kadromuza kattık. Daha sonra Yunus Emre Bal milli takıma çağrıldı. Şimdi de bir kez daha Meryem Tan’a milli takım daveti geldi. Bu davetler bizim ne kadar önemli bir işe imza attığımızı gösteriyor. Kulübümüz sayesinde bedensel engelli gençlerimizin ülkemizi temsil etme imkanı bulmasını sağlamak bizi mutlu ediyor. Bölgesel A Lig’de yer alan takımımız bu sezon adlığı başarılarla bizi gururlandırıyor. Şimdiden 19 Mart’ta Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 14.00’de oynanacak olan İzmir Bornova Barışgücü maçında sporseverlerimizi takımımıza destek vermeye davet ediyorum” dedi.

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER