anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ 8 MART PROGRAMI 07.03.2017

.Pamukkale Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü  “Kadınlar Gülerse Dünya Güler” sloganıyla kutlayacak. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliğe tüm Pamukkalelileri davet eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kadınlar Günü’nü bir günü sığdıramayız. Ancak, bu özel gününde yanlarında olduğumuzu düzenlediğimiz etkinlikle göstermek istiyoruz” dedi.

Kurulduğu günden bu yana kadınların toplum içinde hak ettikleri konuma gelmeleri adına kadınları destekleyen birçok projeye imza atan Pamukkale Belediyesi, kadınlar gününde de kadınları yalnız bırakmıyor. Pamukkale Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde “Kadınlar Gülerse Dünya Güler” sloganı ile özel bir etkinlik düzenledi. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde 8 Mart tarihinde saat 19.30’da yapılacak olan etkinlikte Udi Seyfi Seyfettin Akkalp, ruhumuzu dinlendirecek ezgileri sunacak. Stand Up sanatçısı Ömer Akbaba’nın esprileri ile eğlenecek olan katılımcılar son olarak Kum Sanatı Ustası Ömer Faruk Elmas’ın görsel şovunu izleyecek. Kadınlar Günü’ne özel organize edilen etkinliğe katılım ücretsiz olacak.

 “TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

 Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kadınsız bir dünyanın düşünülemeyeceğini ifade ederek, “Başta annelerimiz olmak üzere, bacılarımızın, eşlerimizin yüzlerini güldürmek hepimizin en önemli vazifelerinden birisidir” dedi. Sabrın ve şefkatin simgesi olan kadınlara Türk toplumunda özel bir önem verildiğinin altını çizen Başkan Gürlesin, “Bizler ‘Cennet Anaların Ayaklarının Altındadır’ hadisinin anlamını çok iyi bilmekteyiz. Kadınlarımız desteklenmesi demek, öncelikle ailenin desteklenmesi demektir. Ailenin desteklenmesi de toplum ve ardından da milletin güçlenmesi demektir. Bu bilinçle, Pamukkale Belediyesi olarak kadınlarımızın sosyal ve kültürel hayata katılımlarını artırmak için birçok çalışmaya imza atmaya devam edeceğiz. Düzenlediğimiz bu özel etkinliğe tüm kadınlarımızı ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” diye konuştu.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER