anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NİN HALK GÜNLERİNDEN VATANDAŞ MEMNUN 06.03.2017

Pamukkale Belediyesi’nin ilkini Şubat Ayı’nda gerçekleştirdiği “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün ikincisi gerçekleşti. Başkan Gürlesin “Sizin derdiniz bizim derdimiz. Siz vatandaşlarımızın bizlere ulaşamama gibi bir sorunla karşılaşmasını istemiyor, vatandaşlarımızın sorunlarına ivedilikle yanıt vermek için gayret gösteriyoruz ” dedi.

Pamukkale Belediyesi binasında gerçekleşen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün ikincisine Pamukkale Halkı yoğun ilgi gösterdi. Halk gününe gelen tüm vatandaşları tek tek dinleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediyesi olarak halkla daha sık bir araya gelmek adına 2015 yılından bu yana devam eden ‘Mahalle Buluşmaları’na ek olarak ‘Halk Günü’ düzenlediklerini ifade etti.

VATANDAŞLAR SORUNLARINI BİREBİR ANLATIYORLAR

Sosyal belediyecilikte öncü belediyelerden biri olan Pamukkale Belediyesi, uygulamaya koyduğu projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye’ye örnek olabilecek nitelikteki Mahalle Buluşmaları uygulamasının yanı sıra geçtiğimiz ay başlattığı halk günlerinin ikincisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Her ayın ilk Pazartesi günü Pamukkale Belediyesi’nin YSE’de ki binasında Pamuk Cafe’de vatandaşlarla bir araya sorunlarını dinleyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak çok geniş bir alana hizmet veriyoruz. 68 mahallemizde ulaşamadığımız vatandaşımızın kalmaması için gayret sarf ediyoruz. Bu nedenle mahalle buluşmaları ve halk günlerinde birebir vatandaşlarımızı dinleyerek sıcağı sıcağına sorunları ve talepleri olan vatandaşlarımızı ilgili birim müdürlerimizle görüştürerek sorunun çözüme kavuşmasını sağlıyoruz” dedi.

Vatandaşların kendilerine gece gündüz, hafta içi hafta sonu fark etmeksizin kendisine ulaşabilmesi için cep telefonu numarasını kayıt etmelerini isteyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Vatandaşlarımızın bizlere daima ulaşmasını istiyorum. Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Pamukkale’de yaşamak ayrıcalıktır sloganımızdan hareketle en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

HALK GÜNÜNDEN VATANDAŞ MEMNUN

“Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nde birebir sorunlarını Başkan Gürlesin’e iletme imkânı bulan vatandaşlar, başlatılan bu uygulamadan memnun olduklarını ifade ederek, “Pamukkale Belediyesi yeni kurulmasına rağmen mahallelerimizde birçok yenilik gerçekleştirdi. Halk Günü’nde hem Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür etmek, hem de bire bir kendisine birkaç sıkıntımızı aktararak yardımcı olabileceği konularda bilgi almak istedik. Kendisine ve ekibine böyle bir uygulama başlattıkları için teşekkür ediyoruz” dediler.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER