anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN, BAKAN YARDIMCISI UÇAR'I AĞIRLADI 03.02.2017

BAŞKAN GÜRLESİN, BAKAN YARDIMCISI UÇAR’I AĞIRLADI

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar’ı ağırladı. Ziyaretlerinden dolayı Bilal Uçar’a memnuniyetini dile getiren Başkan Gürlesin, “Ak Parti’nin kurucu üyeleri olarak her birimiz farklı yerlerde de olsak bu millet için çalışıyoruz” dedi.

 

Denizli’de çeşitli temaslarda bulunan Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret etti. Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi’nin ilçede yaptığı hizmetler hakkında Bilal Uçar’a bilgiler verdi.

 

“BAŞKANIMIZIN PAMUKKALE İÇİN GÜZEL HİZMETLERİ VAR”

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in, ilçesi için yoğun bir çalışma temposu yürüttüğünü belirtti. “Pamukkale Belediyesi kurulduğu günden bu yana Sayın Hüseyin Gürlesin, hiç durmadan çalışıyor” diyen Uçar, “Pamukkale Belediyesi kurulduğu günden bu yana önemli hizmetlerle tanışıyor. Başkanımızın Pamukkale ilçesi için örnek hizmetleri var. Kendisine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 “EKİP RUHU İLE ÇALIŞIYORUZ”  

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Pamukkale Belediyesi olarak sürekli vatandaşların hizmetinde olduğunu kaydeden Başkan Gürlesin, “Kurulduğumuz günden bu yana gece gündüz demeden sürekli vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Nerede bir hizmet ihtiyacı varsa ya da bir eksiklik varsa belediye olarak hemen oraya müdahalede bulunuyoruz. Biz Denizli AK Parti kurucuları olarak şimdi her birimiz ayrı ayrı noktalarda olsak bile bir sürekli ekip ruhu ile çalıyoruz. Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Adalet Bakan Yardımcımız Bilal Uçar, Milletvekillerimiz Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanımız Necip Filiz ve diğer yöneticilerle Denizli’miz için bir ekip ruhu ile çalışıyoruz. Herkes üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyor” dedi.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER