anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN PINAR’IN HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ 19.01.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kanser olan anneannesiyle yaşayan 10 yaşındaki Pınar Arslan’ın harçlıklarından artırarak almayı planladığı tableti hediye ederek minik kızın hayalini gerçeğe dönüştürdü. Maddi durumu iyi olmayan vatandaşların her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Başkan Gürlesin, “Pınar’ın durumunu öğrenince onu mutlu etmek istedik” dedi.

 Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yoğun bir çalışma temposuna rağmen hasta ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Akciğer kanseri hastalığı ile mücadele eden 53 yaşındaki Alime Sağlam’ı Zeytinköy Mahallesindeki evinde ziyaret eden Başkanı Gürlesin’e, Başkan Yardımcısı Adnan Kaya ve Zeytinköy Mahalle Muhtarı Serkan Kar da eşlik etti.  Başkan Gürlesin, anneannesiyle birlikte yaşayan 10 yaşındaki Pınar Arslan’ın okul harçlığından para artırarak tablet almak istediğini öğrendi.  Minik Pınar’ın uzun süredir hayalini kurduğu tableti Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin gerçeğe dönüştürdü ve tableti Pınar’a teslim etti.

“HER ZAMAN YANIMIZDALAR”

Kanser hastası Alime Sağlam, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in kendisine maddi manevi birçok konuda destek olduğunu söyleyerek, “Kendim hastayım ve bu hastalık sürecinde sıcak ortamda durmam lazım. Evimin doğalgazı kapalıydı. Pamukkale Belediyesi yetkilileri doğalgazımızın açılmasına yardımcı oldular ayrıca suyumuz ve elektriğimiz konusunu da çözdüler. Pamukkale Belediyesi bize maddi ve manevi destekte bulunuyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin başta olmak bu konuda bana ve torunuma destek olan herkesten Allah razı olsun” dedi. Zeytinköy Mahalle Muhtarı Serkan Kar ise Pamukkale Belediyesi’nin sosyal belediyecilik kapsamında Alime Sağlam’a gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek, Başkan Gürlesin’e bu hassasiyetinden dolayı teşekkür etti.

 “YARDIMA İHTİYACI OLANI BİZE BİLDİRİN”

 Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise sosyal belediyecilik anlamında önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek,  “Pamukkale Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın elinden tutuyoruz” dedi. “Alime hanımın hastalığını duyduğumuzdan beri gereken ne varsa yapıyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak Alime hanımın da hasta olduğu ve yardıma ihtiyaç olduğunu duyduk ve hemen yardımına koştuk. Belediye olarak Alime hanım için maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Alime hanımın torunu olan Pınar kızımızın da uzun zamandır hayalini kurduğu bir tablet hediye ettik. Pınar artık bizim de kızımız ve onun için ne gerekiyorsa yapacağız. İlçemiz sınırları içinde yaşayan herkese çağrım; her ne sıkıntısı olursa olsun tüm vatandaşlarımız lütfen bize ulaşsınlar. Biz belediye olarak imkanlarımız çerçevesinde bu vatandaşlarımızın elinden tutmak istiyoruz ve dertleriyle dertlenmek istiyoruz ve onların hayır duasını almak istiyoruz” diye konuştu.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER