anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Başkan Gürlesin'den Kurban Bayramı Tebriği... 02.10.2014

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, bayramlarin birlik ve beraberlik duygusunu artirdigini belirterek, ‘Birlik ve beraberligimize kastedenlere verilecek en güzel cevap bu bayramlarda gizlidir’ dedi.

Baskan Gürlesin, Kurban Bayrami nedeniyle bir mesaj yayinlayarak basta Pamukkale Ilçesi sakinleri olmak üzere Denizli, Türkiye ve tüm Islam aleminin bayramini kutladigini bildirdi.

Baskan Gürlesin, mesajinda su görüslere yer verdi: ‘Dini bayramlarimiz, insan olmanin, erdemin en sade ve en yüce duygularla yasandigi özel günlerdir. Toplumsal yasantimizda vazgeçilmez bir önem tasimaktadir. Bu önemli duygulari yasadigimiz ve manevi alemimizde ayri bir yeri olan Kurban Bayrami'ni bu yil da hep beraber kutluyor olmanin mutlulugunu yasiyoruz. Milli ve dini bayramlarimizi birer firsat olarak görerek, bayramlarin arttirdigi hosgörü, yardimlasma ve dayanisma duygularindan yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberligimizi perçinlemeli, baris ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmaliyiz. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atilan ya da kuvvetlendirilen birlik baglari kolay kolay bozulmaz. Birligimize ve bütünlügümüze kastedenlere verilecek en güzel cevaplarin bu bayramlarda gizlidir. Büyük bir coskuyla hazirlandigimiz bu bayramda, kirginlik ve küskünlüklerin sona erip, saygi ve sevginin öne çikmasini temenni ediyoruz. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramini en kalbi duygularimla kutluyorum.’


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER