anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Başkan Gürlesin'den 20.Dönem Il Genel Meclisi Üyelerine Anlamlı Yemek 05.05.2014

  Baskan Gürlesin, tüm kurumlara örnek olacak bir çalismaya imza atti. Buna göre Denizli’nin büyüsehir olmasindan sonra 30 Mart 2014 Yerel Seçimi’yle kapanan Denizli Il Genel Meclisi’nin 20. Dönem üyeleri Baskan Gürlesin’in organizasyonuyla bir araya geldi.
  North Point Otel’de Baskan Hüseyin Gürlesin’in ev sahipligindeki yemege, Il Genel Meclisi’nin geçmis yillardaki baskanlari Halil Pekdemir, Osman Yücelis ile 2009-2014 yillari arasinda görev yapan 20. Dönem Il Genel Meclisi üyeleri katildi. Meclis üyeleri söz konusu bulusmayla birbirleriyle hasret giderdi. Farkli siyasi gruplardaki meclis üyeleri yemek boyunca örnek bir dayanisma gösterdi. 5 yil içinde vefat ederek aralarindan ayrilan üyeler, rahmetle anildi.
Yemek sonrasinda ise toplanti düzenlendi. Baskan Hüseyin Gürlesin, yemekte meclis üyelerine hitap etti. Yemegin bir bahane oldugunu amacin geçmisi anmak oldugunu ifade eden Gürlesin, söyle dedi:
  ‘Her ayin ilk Pazar günü toplanalim diyerek Il Genel Meclisi’nde karar almistik. Ilk ev sahipligini de ben yapayim istedim. Öncelikle davetimi kirmayip katilan herkese tesekkür ediyorum. Her 3 parti adina yeni görevlerimiz hepimize hayirli olsun. Bu iste nasipten ötesi olmuyor. Allahim hiç birimizi utandirmasin. Aramizda 5 yil gibi uzun bir süre çalistigimiz arkdaslarimiz var. Ben iyi günde de kötü günde de aramizdaki baglantinin kopmamasini istiyorum. Birbirimize mutlaka gelismeleri duyuralim müsait olanlar düzenlenecek etkinliklere katilacaktir. 20. Dönem Meclisi üyeleri olarak yilda bir gün yada 2 gün toplanalim istiyorum. Bu birliktelik devam etmeli ve birbirimize karsi hak hukukumuzu ilelebet koruyalim. Makamlar gelip geçicidir, ömrümüz var ise bizde zamani gelince bu görevi devir edecegiz. Ondan dolayi öncelikle kendime söyleyerek gurur kibir yapmadan birbirimize gece gündüz ulasalim istiyorum. Nerede olursa olsun mutlaka görüsmek gerekir. Dile kolay 5 yil birlikte güzel anilarimiz oldu. 2005 dönemi meclis üyelerini de toplayacagim. Birlikteliklerinin devam etmesini düsünüyorum. Allah hepimize saglik sihhat versin. Yemek bahane amacimiz geçmisi yad etmektir.’
  Geçmis dönem meclis baskanlarindan Halil Pekdemir de, mecliste güzel hizmetler sunuldugunu kaydederek, ‘Hersey bir tarafa hiç bir ayrim yapmadan sürekli istisare içinde güzel hizmetler yapmaya çalistik. Bir kazancimiz da sizlerle ömür boyu sürecek dostluklar kurmakti. Hep duyariz, 70 mezunlari, 80 mezunlari bir araya geldi diyerek basinda okuruz. Bizlerde bundan sonra düzenli olarak 20. Dönem Meclis üyeleri bir araya gelelim’ dedi.
  Yine geçmis dönemki baskanlardan OsmanYücelis ise ‘görev yaptigimiz 5 yilda çok hizli yol aldik. 5 yilin sonunda ise önümüze kavsak geldi. Bu kavsagi da geçip yeniden bir araya geldik. Ben 20. dönemde görev yapan tüm arkadaslara tesekkür ederim. Aramizdan çesitli görevlere seçilen arkadaslara da yeni görevlerinde basarilar dilerim’ dedi.
Daha sonra tüm meclis üyeleri görüslerini ve düsüncelerini aktardi.
  Yemek ve toplantinin ardindan da plaketler verildi. Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, geçmis dönemdeki Meclis Baskanlari Halil Pekdemir ile Osman Yücelis ve 20. Dönem Meclis üyelerine plaket takdim etti.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER