anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ ONLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR   23.08.2016

Pamukkale Belediyesi, ilçede ihtiyaç sahibi yaşlılara, engellilere yönelik özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Çalışma kapsamında kısa zamanda 100’ün üzerinde yaşlı ve engelli ihtiyaç sahibi ailenin evleri temizlenirken, ev tadilatı ve diğer ihtiyaçları da giderildi. Bin haneye ulaşılarak yine ihtiyaç sahibi yaşlı ve engellilere, saç-sakal traşı gibi kişisel bakım hizmetleri yapıldı.

 Sosyal belediyecilik çalışmalarına büyük önem veren ve birçok projeyi hayata geçiren Pamukkale Belediyesi, özellikle ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli vatandaşların evlerine gidip ellerinden tutarak başta temizlik, kişisel bakım olmak üzere, sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yönde yürütülen çalışmalar ise, ilçede büyük beğeni topluyor. Çalışma kapsamında kısa zamanda100’ün üzerinde yaşlı ve engelli ihtiyaç sahibi ailenin evleri temizlenirken, ev tadilatı ve diğer ihtiyaçları da giderildi. Bin haneye ulaşılarak yine ihtiyaç sahibi yaşlı ve engellilere, saç-sakal traşı gibi kişisel bakım hizmetleri yapıldı. Belediye ekipleri çalışmalara aralıksız devam ediyor. Aileler ise böylesi bir hizmeti kendilerine sağladığı için Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkürlerini sunuyor.

 “İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZİN YANINDAYIZ”

 İlçede ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli, hasta vatandaşların ellerinden tutarak onlara yönelik projeleri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Gürlesin, "Yönetim tarzımız gereği olarak emanetini üstlendiğimiz hemşerilerimizin sıradan belediyecilik hizmetinin yanında sosyal belediyecilik gereklerini de yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda ilçemizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın dertlerine ortak olmak ve yardımlarımızla çözüm yolları üreterek sıkıntılarını asgariye indirmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda birçok çalışmayı hayata geçirdik, yeni projelerimizi hazırladık. Oluşturduğumuz temizlik ekibimiz, kişisel bakım ekibimiz, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli vatandaşlarımızın evlerine gidip ellerinden tutarak başta temizlik, kişisel bakım olmak üzere, sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için aralıksız çalışıyor. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ise, yürütülen çalışmaların ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteriyor. Pamukkale Belediyesi olarak da her zaman ihtiyaç sahibi ailelerimizin, yaşlılarımızın, engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER