anasayfafacebooktwitter
destekhatti
  PAMUKKALE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞTI 02.07.2016

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye birimlerini gezerek tüm çalışanlarla tek tek bayramlaştı. 27 aydır Pamukkale Belediyesi’nin hizmet verdiğini aktaran Başkan Gürlesin, özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti. Belediye personelinin yanında Başkan Gürlesin, tüm ilçe halkının, Denizli halkının ve İslam Aleminin Ramazan bayramını kutladı.

Pamukkale Belediyesi’nde, Ramazan Bayramı coşkusu erken başladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in personelle bayramlaşma programına, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya da eşlik etti. Belediye birimlerini bir bir gezerek tüm personelle bayramlaşan Başkan Gürlesin, ailelerine ve yakınlarına selam götürmelerini, onlarında bayramlarını kutladığını iletmelerini istedi. 27 aydır 331 bin nüfuslu dev bir şehre Pamukkale Belediyesi’nin durmaksızın hizmet verdiğini aktaran Başkan Gürlesin, “Mesai arkadaşlarım, bir bayramı daha yaşıyoruz. Sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Ne mutlu bize ki, şehrimize, insanımıza, toplumumuza, çocuklarımızın geleceğine, hayata katkı sağlayarak yaşamımızı sürdürüyoruz. Bütün birimlerimizde; planlı, programlı, hedefli, çok yoğun hizmet üretiyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı tüm personelimize teşekkür ediyorum. Bayram tatilini iyi değerlendirin, iyi dinlenin ailelerinize ve dostlarınıza zaman ayırın ve bayramlaşmayı ihmal etmeyin” dedi.

BAŞKAN’DAN BAYRAM MESAJI

Pamukkale İlçe halkının, Denizli halkının, tüm İslam Aleminin de bayramını kutladığını belirten Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ta ilçemizde Ramazan Geceler programları kapsamında Karahayıt’ta ilahiler, ezgiler, sema gösterileri, dini sohbetlerin yer aldığı etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Her gün farklı bir mahalle de vatandaşlarımızla buluştuk. Dolu dolu ve bu ayın manevi atmosferine uygun bir Ramazan yaşadık. Allah bu ayda tuttuğumuz oruçları, gerçekleştirdiğimiz ibadetleri kabul eylesin. Allah sağlık, huzur içinde gelecek Ramazan’a ulaştırsın. Tüm halkımızın bir kez daha Ramazan bayramını kutluyorum” dedi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER