anasayfafacebooktwitter
destekhatti
VALİ KOCATEPE’DEN BAŞKAN GÜRLESİN’E ZİYARET 08.06.2016

Merkez Valiliğine atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e veda ziyaretinde bulundu. Vali Kocatepe, Pamukkale İlçesinde yatırımlar, hayata geçirdiği projeler, kurumlar arası iş birliği ile vatandaşa hızlı hizmet noktasında başarılı çalışmalar yürüten Başkan Gürlesin’i kutlayarak, başarıların devamını diledi.

Son Valiler Kararnamesiyle Merkez Valiliği’ne atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, veda ziyaretlerine devam ediyor. Vali Kocatepe’nin bir durağı da Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürlesin, Vali Kocatepe’yi makamında ağırladı.

BAŞKAN GÜRLESİN’İ KUTLADI

Denizli’nin önemli bir dinamosu olan merkez ilçe Pamukkale’de Başkan Gürlesin’i gayretli çalışmalarından dolayı kutlayan Vali Kocatepe, “Denizli; Ege’nin en modern, dinamik, başarılı bir ili. Merkez ilçe Pamukkale ise, Denizli’nin önemli bir dinamosu. Pamukkale’ye baktığımızda Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in yatırımları, başarılı çalışmaları ile gelişimini hızla sürdüren bir ilçe görüyoruz. Görev süremiz boyunca Pamukkale Belediyemizle önemli işbirliklerine de imza attık. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Pamukkale Belediye Başkanımızın gayretleriyle Denizli’miz, Pamukkale’miz inşallah ülkemizin örnek şehirleri olmaya devam edecek. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’i bir kez daha başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“VATANDAŞA EN İYİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Pamukkale Belediyesi olarak bilinir belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçe halkına her alanda etkin hizmeti ulaştırmak, yatırımları hayata geçirmek için çalıştıklarını belirten Başkan Hüseyin Gürlesin ise, “Sayın Valim, İl Genel Meclisi Başkanlığı görevinde de bulunmam bizlere Belediye Başkanlığı görevimizde önemli bir tecrübe kattı. Yeni bir belediye olmamıza rağmen ihtiyaçlar doğrultusunda, önceliklere göre yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Bilinir Belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilikte de Pamukkale Belediyesi’nin örnek olduğunu düşünüyorum. Bunun yanı sıra yine sizin başkanlığınızda kamu kurum ve kuruluşlarıyla protokollere imza attık. Burada amacımız kamu kurum ve kuruluşlarının görev alanı içinde olmasına rağmen bütçe kaynaklı yapılamayan veya geç kalabilecek hizmetleri, yatırımları Pamukkale Belediyesi olarak biz yaparak halkımıza hizmeti hızla ulaştırmaktı. Eğitimde, sağlıkta, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğümüz gibi kurumlarımızla önemli işbirliklerine gittik. Pamukkale Belediyesi olarak yeni bir belediye olmamıza rağmen kaynaklarımızı her alanda da değerlendirerek, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.  Devlet bir bütündür. Devletin imkanlarının her alanda halkın hizmetlerine sunulması gerektiğini düşünüyorum. Görev süreniz boyunca bizlere sağladığınız desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Ziyaretin sonunda Başkan Gürlesin, Vali Kocatepe’ye hediye takdim ederek, Denizli’ye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER