anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE FİNALİN ADI; PAMUKKALE FC – ÖRENSPOR 31.05.2016

Pamukkale Belediyesi, tarafından organize edilen “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda yarı final heyecanı yaşandı. Büyük çekişme yaşanan maçlar sonunda Pamukkale FC ile Örenspor finale çıkma başarısını gösterdi. İncilipınar Kültürspor ile Küçükderespor ise turnuvanın üçüncüsü olmak için mücadele edecek.

 

Pamukkale Belediyesi’nin organize ettiği ve 54 takımın katılımı ile başlayan “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda 4 takım rakiplerini eleyerek yarı finale yükseldi. Pamukkale Belediyesi’nin yaptığı sahalarda oynanan turnuvanın maçlarının yarı final ayağına Karahayıt’taki saha ev sahipliği yaptı.

Heyecan oldukça yüksekti

 

Yarı finalin ilk ayağında Küçükderespor ile Pamukkale FC karşı karşıya geldi.  Zorlu mücadelede normal süre 3-3 beraberlikle sona ererken, penaltılarda ise rakibine 4-1 üstünlük sağlayanPamukkale FC  sahadan 7-4 galip ayrılarak adını finale yazdırdı. Yarı finalin diğer ayağında ise İncilipınar Kültürspor ile Örenspor takımı mücadele etti. Zorlu karşılaşmada ise Örenspor rakibini 6-5 yenerek finale çıkan bir diğer takım oldu.

 

Şampiyon Çarşamba günü belli olacak

“Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda şampiyon 1 Haziran Çarşamba günü oynanacak. Akhan sahasında saat 20.00’de Küçükderespor ile İncilipınar Kültürspor takımları üçüncü olabilmek için mücadele edecek. Aynı sahada 21.00’de ise Pamukkale FC ile Örenspor şampiyonluk için sahaya çıkacak. Müsabakalar sonunda ilk 3’e giren takımlara çeşitli ödüller, kupa ve madalyaları Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından verilecek.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER