anasayfafacebooktwitter
destekhatti
YARIFİNAL YOLCULARI BELİRLENDİ   26.05.2016

Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası’nda çeyrek final maçları tamamlandı. Rakiplerini geride bırakan İncilipınar Kültürspor, Örenspor, Küçükderespor ve Pamukkale FC takımları yarıfinale adlarını yazdırdı.

 Pamukkale Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen”Pamukkale’de Futbol Şöleni”nin üçüncüsü olan “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 29016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda heycanda sona yaklaşılıyor. 54 takımın katılımı ile başlayan turnuvada çeyrek final maçları Kale sahasında oynandı. Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan halı sahadaki maçlarda heyecan oldukça yüksekti. Günün ilk maçında Örenspor İstiklalgücü’nü 10-3 yenerek yarıfinale çıkan takım oldu. Günün ikinci maçında ise Pınarkent Gençlikspor’u 5-4 yenen İncilipınar Kültürspor yarıfinale yükselme başarısını gösterdi. Günün son maçında ise Küçükderespor Bağbaşı Şirinler FC’yi 5-3 yenerek ilk 4 takım arasına girme başarısını gösterdi. Çeyrek finalde fikstür gereği maç oynamadan yarı finale yükselen takım ise Pamukkale FC oldu.

YARIFİNALLER PAZARTESİ GÜNÜ OYNANACAK

 Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016’da yarıfinal eşleşmeleri de yapılan maçlardan sonra belli oldu. Buna göre Küçükderespor ile Pamukkale FC eşleşirken, yarıfinalin diğer ayağında ise İncilipınar Kültürspor ile Örenspor mücadele edecek. Yarıfinal maçları ise 30 Mayıs Pazartesi günü Karahayıt sahasında oynanacak. Saat 20.00’de Küçükderespor-Pamukkale FC maçı oynanırken, saat 21.00’de ise İncilipınar Kültürspor – Örenspor maçı yapılacak. Bu maçların galipleri tarihi daha sonra açıklanacak olan günde turnuvanın şampiyonluğuna ulaşmak için mücadele ederken, yarıfinal mağlupları ise final gününde üçüncülük için sahaya çıkacak.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER