anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE’DE HAFTA SONU VEZNELER AÇIK OLACAK 26.05.2016

Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu. Pamukkale Belediyesi, vatandaşların kolayca ödemelerini yapabilmesi ve cezalı duruma düşmemeleri için bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü de tüm veznelerin açık tutacak.

 Pamukkale Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs Salı günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı. Ödemelerin son günlerinin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle Pamukkale Belediyesi vezneleri 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günleri de 09.00-16.00 saatleri arasında da hizmet vermeye devam edecek.

 TÜM VEZNELER AÇIK

Pamukkale Belediyesi, hafta sonu YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’ndeki ek bina başta olmak üzere Gölemezli ve Gözler Mahallesi’nde bulunan vezneleri de açık tutacak. Vatandaşlar bu veznelerden de ödemelerini yapabilecek. Ayrıca gezici vezne de günleri belli olan mahallelerde rutin çalışmalarına devam edecek. Bu ödeme olanaklarının yanı sıra Pamukkale İlçe halkı,  www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından borçlarını ödeyebiliyor.

 TAKSİT İMKANI

Pamukkale Belediyesi, ödemeler noktasında önemli bir kolaylığı da ilçe halkına sunuyor. 31 Mayıs’a kadar Maximum, Bonus, World ve Paraf kart özelliği bulunan kredi kartlarına, vade farksız ve komisyon ödemeden taksit imkanı sunuluyor.

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER