anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ÇEYREK FİNALİSTLER BELLİ 24.05.2016

Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016’da çeyrek finale çıkan takımlar oynanan 3. Tur maçları ile belli oldu. 7 takım çeyrek finale yükselirken müsabakalar 25 Mayıs Çarşamba günü oynanacak.

 Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda 3. Tur heyecanı sona erdi. 54 takımın katılımı ile başlayan ve eleme usulü oynanan maçlarda 3. Tur maçlarında da heyecan oldukça yüksekti. Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan Kuşpınar sahasında oynanan maçlarda Pınarkent Gençlik, Cankurtaran Gençlik’i 8-1 yenerken, Bağbaşı Şirinler FC Kervansarayspor’u 6-2 ve İncilipınar Kültürspor Muhallebiyespor’u 5-2 yenerek çeyrek finale yükseldi.

Kale’de de heyecan vardı

Kale sahasında yapılan maçlarda ise Pamukkale FC Kaplanlarspor’u 8-0 yenerek çeyrek finale yükselirken, Küçükderespor Karakovaspor’u 5-2 yendi. İstiklalgücü Goncalı Romanspor’u 13-8 yenip çeyrek finale yükselen bir başka takım olurken, Örenspor ise Tekkeköyspor’u 4-3 yenip  ilk 7 takım arasına adını yazdırdı. 

Çeyrek final maçları oynanacak

Pamukkale FC fikstür gereği yarıfinale çıkan ilk takım olmayı maç oynamadan kazandı. Çeyrek finalin ilk maçı Kale sahasında 25 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de Örenspor ile İstiklalgücü arasında oynanacak. Aynı sahada saat 21.00’de Pınarkent Gençlik- İncilipınar Kültürspor maçı oynanırken, saat 22.00’de ise Küçükderespor ile Bağbaşı Şirinler FC takımları mücadele edecek. Maçları kazanan takımlar adlarını yarıfinale yazdıracak.

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER