anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE'DE 3. FUTBOL ŞÖLENİ İLK TUR MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI 13.05.2016

Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı saha Futbol Turnuvası”nda heyecan başlıyor. 54 takımın katılımı ile gerçekleşecek olan turnuvada ilk maçlar 16 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

 Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği halı saha futbol turnuvasının üçüncüsü hafta başında başlıyor. İlk 2’si 2015 yılı içinde düzenlenen turnuva “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016” adıyla gerçekleşecek. Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in katılımı ile yapılan kura çekimi ile 54 takımın eşleşmesi sağlanmıştı. Mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla organize edilen turnuvada ilk tur maçları Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan sahalardan olan Kale, Kuşpınar ve Karahayıt’taki sahalarda oynanacak. Tek maç eleme usulüne göre yapılacak olan müsabakalar 25’er dakikadan 2 devre halinde oynanacak. Normal sürede eşitlik bozulmaması halinde maçların galibini seri penaltılar belirleyecek. İlk turda maçlarını kazanan 27 takım adını ikinci tura yazdıracak. Turnuva ile ilgili olarak tüm detaylar www.pamukkale.bel.tr adresinden alınabilecek.

 BAŞARILAR DİLİYORUM

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni öncesi tüm takımlara başarılar diledi. “Yılda iki kez bu şöleni yapacağız” diyen Gürlesin, “İlk 2 turnuvamızda heyecan oldukça yüksekti. Üçüncü turnuvamıza 37 mahalleden  54 takım katılıyor. Geçtiğimiz günlerde mahalle muhtarlarımız ve takım kaptanlarımızla birlikte kura çekimini gerçekleştirmiştik. Ben turnuvada ter dökecek olan tüm takımlara başarılar diliyorum. İlkbahar 2015’de Örenspor ve Sonbahar 2015’de de Develispor mutlu sona ulaşmıştı. İlkbahar 2016’da da hak eden takımın şampiyon olmasını diliyorum. Şölenimizin Pamukkale ilçemize yakışır bir şekilde tamamlanması için sporcuların ve muhtarlarımız ile sporseverlerin gerekli özeni göstereceğine olan inancım tam” dedi.

Pamukkale'de 3. Futbol Şöleni İlk bahar  2016 Futbol Şöleni Statü Bilgisi için tıklayınız


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER