anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLEN HEYECANI YENİDEN BAŞLIYOR 07.05.2016

Pamukkale Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Pamukkale’de Futbol Şöleni’nin üçüncüsü “İlkbahar 2016” adıyla yapılacak. 37 mahalleden 54 takımın katılımı ile başlayacak olan turnuvanın kura çekimi yoğun katılımla gerçekleşti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla bu turnuvayı yılda 2 kez yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 Pamukkale Belediyesi’nin büyük ilgi gören halı saha futbol turnuvası olan “Pamukkale ‘de Futbol Şöleni”nin üçüncüsü bu ay içinde yapılacak. “Pamukkale’de 3. Futbol Şöleni İlkbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın kura çekimi Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mahalle muhtarları ve sporcuların  katılımı ile Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşti.

 “AMAÇ GENÇLERİ KAYNAŞTIRMAK”

 Kura çekiminde bir konuşma yapan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her yıl iki kez halı saha turnuvası düzenleyeceklerini hatırlatarak, “Biz sporun ve sporcunun yanındayız. Bu çerçevede tesisler yapıyoruz. Bununla birlikte 2015 yılında 2 kez düzenlediğimiz halı saha futbol turnuvamızın üçüncüsünü  Mayıs ayı içinde gerçekleştireceğiz. Kısa bir sürede 37 mahalleden 54 takım turnuvaya başvurdu. Bizim bu etkinlikte amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Ben ilk 2 turnuvada olduğu gibi bu şölenimizde de centilmence müsabakalar oynanmasını bekliyorum. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 ELEME USULÜ OYNANACK

 Konuşmanın ardından  eleme usulü oynanacak olan müsabakaların ilk tur kura çekimi yapıldı. Mahalle muhtarları ve takım kaptanlarının bizzat gerçekleştirdiği kura çekiminde 54 takım eşleşti. Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan halı sahalarda oynanacak olan müsabakalarda normal süresi beraberlikle biten müsabakalarda tur atlayan takımı penaltılar belirleyecek. Turnuvanın hangi tarihte başlayacağı ve diğer tüm bilgiler www.pamukkale.bel.tr adresinden duyurulacak.

İŞTE EŞLEŞMELER

 

  1. ELEME TURU

PINARKENT GENÇLİKSPOR - AKTEPE MİNİBÜS SPOR

DEVELİ MADRİD - KURTLUCASPOR

ZEYTİNKÖY KARDEŞSPOR   - CANKURTARAN GENÇLİK

KARDEŞLERSPOR - GÖLEMEZLİ FC

GÜZELKÖY CİTY - HAYTABEYSPOR

İNCİLİPINAR KÜLTÜRSPOR - ÇELİKSPOR

GÜZELKÖYSPOR - TEKNİKSPOR

DOST FATİHGÜCÜ - MUHALLEBİYESPOR

ÖRENSPOR  - UZUNPINAR GENÇLİKSPOR

AKKÖY ÇERKEZSPOR - KARAHAYITSPOR

TEKKEKÖYSPOR - YUNUS EMRESPOR

BATI TÜRKMENELİ   - ELDENİZLİ CİTY

İSTİKLAL GÜCÜSPOR - YÖRÜKGÜCÜSPOR

HAYTABEY İDMAN YURDU - YILDIZ KIRTASİYE DELİKTAŞ

PELİTLİBAĞSPOR - TRAKTÖRSPOR

ROMANSPOR - GÜZELPINARSPOR

AKTEPE TAVAS GENÇLİKSPOR - VETERAN MAKİNACILAR

KARAKOVASPOR - CUMHURİYET GENÇLİKSPOR

KORUCUKSPOR - KÜÇÜKDERESPOR

ASMALI CİTY - CERRAHİ HASTANESİSPOR

PINARSPOR - ŞİRİNLER FC

BOMCULARSPOR - SİVKARSPOR

REYHANİSPOR - KERVANSARAYSPOR

FETİHSPOR - AKSAÇLILARSPOR

CANKURTARANSPOR - KAVAKDİBİSPOR

PAMUKKALE FC - DTS SPOR

KAPLANLARSPOR - FİKİRTEPESPOR


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER